برند سیماران

لیست قیمت محصولات سیماران
دسته بندی محصولات سیماران

درباره شرکت سیماران

شرکت صنایع الکترونیک سیماران در سال۱۳۵۰، پس از دریافت مجوز تولید از وزارت صنایع به همراه شرکت های اروپایی و سرمایه گذاری در راستای تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی، مطابق با فناوری روز دنیا، فعالیت خود را آغاز نمود. شرکت سیماران توانست در ابتدای شروع فعالیت خود اولین آنتن مرکزی، تقویت کننده های کم نویز تلویزیونی، سیستم های اینترکام دیجیتال، دزدگیر اتومبیل و ساختمان و انواع سیستم های صوتی دیجیتال حرفه ای و... را در کشور با برند سیماران، تولید و پشتیبانی کند.
شرکت سیماران، با برخورداری از سالن تولید به مساحت بيش از 20 هزار متر، مهندسين و تکنسین مجرب، ماشين آلات به روز، تجهيزات پيشرفته تست و كنترل كيفيت و... همیشه در تلاش برای ایجاد نوآوری همگام با کیفیت و ارائه محصولات نوین و قابل رقابت با نمونه های خارجي بوده است. این شرکت با توسعه دستگاه های صنعتی و ماشین آلات سعی در ارائه ی محصولات با کیفیت داشته و همچنین با بکارگیری مهندسین مجرب، پا به عرصه ی جدیدی در زمینه ی لوازم خانگی، سیستم های مبتنی بر RFID، سیستم های هوشمند سازی ساختمان ،لامپ و تجهیزات روشنایی و... گذاشته است.

انواع محصولات سیماران

سیماران در زمینه های مختلفی کالا تولید کرده و سعی دارد، در حوزه های مختلف لوازم برقی و تجهیزات الکتریکی خود را یک برند جامع معرفی کند. لیست زیر از مهمترین دسته بندی هایی است که سیماران در آن محصول تولید می‌کند.

  • لوازم حفاظتی و امنیتی:‌ مانند دوربین و راهبند
  • تجهیزات روشنایی
  • لوازم درب اتوماتیک:‌ مانند جک‌های بازویی درب پارکینگ
  • انواع لوازم خانگی و آشپزخانه
  • محصولات آیفون تصویری و صوتی

و دیگر محصولاتی که این برند در حال تولید و عرضه به بازار های داخلی و خارجی است.

فروشگاه برقیجات عرضه کننده محصولات سیماران

فروشگاه برقیجات، در عرضه لوازم برقی و لوازم خانگی با تنوع برند به خصوص سیماران، یکی از کامل‌ترین لیست های خرید محصولات برقی از هر برند معتبر، به همراه ارائه گارانتی و مشاوره خرید را دارد.