پنکه

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید پنکه

قبل از خرید هر پنکه ای، اول باید با انواع آن آشنایی داشته باشیم تا بتوانیم، بهترین انتخاب را داشته باشیم. پنکه نسبت به سایر لوازم خنک کننده، طول عمر بیشتری دارد و همچنین ارزان تر بودن پنکه های برقی با سایر ابزار خنک کننده محبوبیت آن ها را دو چندان می‌سازند. پنکه ها انواع مختلفی دارند؛ مانند: پنکه رومیزی، پنکه سقفی، پنکه دیواری، پنکه ایستاده، پنکه پایه بلند و همه کاره که انتخاب هرکدام، با توجه به نوع استفاده ای که مد نظر است به کار برده می‌شوند.

قیمت انواع پنکه برقی

برند‌‌های مختلفی از پنکه در بازار موجود هستند، مانند: پنکه پارس خزر، ویداس، تکنو، تولیپس و عرشیا که هرکدام قیمت های مختلفی دارند و از طرف دیگر، جنس به کار رفته در این پنکه‌ها روی قیمت این محصولات، اثر گذار است.
در ادامه با انواع مختلف این پنکه ها و کاربردی که هرکدام دارند؛ به طور مختصر آشنا می‌شویم تا بتوانیم، بهترین انتخاب را هنگام خرید، داشته باشیم.

پنکه ایستاده

پنکه های ایستاده دارای پایه بلند و قابل حمل هستند، هنگام چرخش می‌توانند، اکثر فضا ها را تحت پوشش قرار دهند، همچنین سری آن‌ها در برخی از پنکه ها، قابلیت تغییر جهت را هم دارند.

پنکه دیواری

پنکه های دیواری نسبت به دیگر پنکه های برقی، فضای کمتری اشغال می‌کنند و با توجه به این که بر روی دیوار نصب می‌شوند؛ دور از دسترس کودکان قرار دارند.

پنکه رومیزی

پنکه های رومیزی فضای خیلی کمی را اشغال می‌کنند. از لحاظ قدرت و پرتاب باد در مقایسه با پنکه ایستاده و دیواری از قدرت کمتری برخوردار هستند و برای خنک کردن محیط‌های کوچک در همان اندازه میز و محیط اطراف آن کاربردی هستند.

پنکه سقفی

این پنکه ها علاوه بر این که هوای محیط را خنک می‌کنند؛ باعث می‌شوند، هوای سالن و مکان مد نظر، تهویه شوند.

خرید اینترنتی پنکه از برقیجات

شما می‌توانید جهت خرید و اطلاع از قیمت پنکه های مختلف به فروشگاه اینترنتی برقیجات، مراجعه کنید.