دزدگیر اماکن

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها

Products

دزدگیر منزل یا دزدگیر اماکن

بشر همواره در راستا تامین امنیت خود در تلاطم بوده و همواره سعی در ابداع یا کشف روش هایی نوین برای ضمانت حفاظت از خود و آشیانه اش داشته است، از جمله مواردی که هر منزل و مکان برای تامین امنیت خود به آن نیاز دارد، دزدگیر های اماکن هستند، از همان ابتدا که دزدگیر ها به روی کار آمدند با استقبال مردم مواجه شدند که این مسئله باعث شد، انگیزه برای ارتقا آن افزایش پیدا کند، در حال حاضر انواع مختلفی از دزدگیر در بازار موجود هستند که هرکدام بنا به کارایی خود برای موارد متعددی استفاده می شوند.

دزدگیر

دزدگیر اماکن یکی از مهم ترین وسایل های حفاظتی و امنیتی به حساب می آید استفاده بسیار زیادی در انواع مکان های مختلف دارند. این دزدگیر ها در انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه هرکدام را به طور مختصر توضیح می دهیم.

  • دزدگیر سیم کارتی
  • دزدگیر بیسیم منزل
  • دزدگیر اماکن IP
  • دزدگیر متصل به خطوط تلفن

دزدگیر سیم کارتی

این نوع یکی از انواع پیشرفته دزدگیر می باشد که در حال حاضر در بسیاری از منازل، مراکز اداری و... در حال استفاده است، این سبک هم مانند دزدگیر متصل به خطوط تلفن، قابلیت ذخیره شماره تلفن هایی خاص بر روی خود دارد که به محض تشخیص سنسور علاوه بر آژیر به شماره های ثبت شده پیامک ارسال می کند یا تماس می گیرد.

دزدگیر بیسیم منزل

این دسته از دزدگیر برعکس سایر دزدگیر های قبلی برای اتصال چشمی به پنل کنترل، نیازی به سیم کشی نیست، بلکه سنسور های آن به محض تشخیص حرکت به حالت بیسیم، اقدام به آژیر و ارسال پیامک یا تماس می کنند، اما یکی از نکات منفی در زمینه دزدگیر های بیسیم این است که به علت دور بودن دزدگیر و کنترل پنل، سنسور های حرکت را به خوبی تشخیص نمی دهند و اقدام به ایجاد آلارم یا تماس نمی کنند.

دزدگیر اماکن IP

این دسته از دزدگیر بیشتر مناسب سازمان یا اماکن بزرگ مانند مراکز تجاری است، و قابلیت کنترل از راه دور دارند.

دزدگیر متصل به خطوط تلفن

بعد از دزدگیر های اولیه، نوعی از آنها بر روی کار آمد که اندکی نسبت به قبلی پیشرفته تر بود، در این نوع شماره هایی در دزدگیر ذخیره می شدند، که در مواقع فعال شدنش علاوه بر ایجاد آژیر و صدای بلند با این شماره ها تماس گرفته می شد، اما این سبک هم با قطع خطوط تلفن، قابلیت تماس کاملا رنگ می باخت.

قیمت دزدگیر منزل و مغازه

دزدگیر ها انواع مختلفی دارند و از فناوری های متفاوتی پشتیبانی می کنند به همین علت نمی توان قیمتی مشخص بیان کرد.

خرید و فروش دزدگیر اماکن در تهران

شما می توانید انواع دزدگیر های منزل و خانه هوشمند را از فروشگاه برقیجات و با گارانتی 12 ماهه تهیه کنید.