بخاری برقی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

انواع بخاری برقی

در بسیاری از محیط‌ها و فضاها، بخاری برقی و هیتر برقی از جمله وسایل گرمایشی محبوب و راحت برای استفاده در مکان های مختلف هستند. بخاری‌های برقی معمولاً شامل یک عنصر گرمایشی هستند که به جریان برق متصل شده و زمانی که برق به آن ها اعمال می‌شود، انرژی الکتریکی را به حرارت تبدیل می‌کنند.
بخاری های برقی به دلیل اندازه کوچک و طراحی مدولاری که دارند در مکان‌هایی که فضای کم یا امکان نصب بخاری‌ و شوفاژ وجود ندارد؛ انتخاب مناسبی هستند. همچنین برای استفاده موقت برای گرم نگه‌داشتن مکان‌هایی مانند پارکینگ ها نیز استفاده می‌شوند.

قیمت بخاری برقی

قیمت بخاری های برقی به مجموعه‌ای از عوامل و ویژگی‌ها بستگی دارد که در تولید و عرضه این دستگاه‌ها نقش مهمی ایفا می‌کنند. به عنوان مثال توان و کارایی، قدرت موتور، تنظیم دما، کنترل از راه دور و همچنین نوع برند در قیمت این وسایل بسیار موثر هستند.
برای نمونه در برند های ایرانی، بخاری برقی های پارس خزر نسبت به دیگر برند های داخلی در این حوزه، قیمت های بیشتری دارند. با مراجعه به فروشگاه برقیجات می‌توانید قیمت انواع هیتر های برقی را همراه با مشخصات فنی آن ها، مشاهده کنید.

خرید بخاری برقی

فروشگاه اینترنتی برقیجات، عرضه کننده انواع هیتر و بخاری برقی فن دار (فن هیتر) و ساده می‌باشد. شما می‌توانید تمامی این محصولات را همراه با گارانتی ۲۴ ماهه خریداری کنید.