آنتن سیماران

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

آنتن مرکزی سیماران

آنتن مرکزی سیماران یک سیستم جامع برای دریافت و توزیع سیگنال‌های تلویزیونی در ساختمان‌ها و مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری است. این سیستم با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های پیشرفته و طراحی‌های بهینه، قادر است سیگنال‌های تلویزیونی را با کیفیت بالا و با کمترین نویز به تمامی واحدهای یک ساختمان ارسال کند. این آنتن مرکزی شامل اجزای مختلفی است که هر یک نقش مهمی در عملکرد کلی سیستم دارند

تقویت کننده سیگنال

آمپلی فایر سیماران وظیفه تقویت سیگنال‌های دریافتی از آنتن اصلی را بر عهده دارد. این دستگاه‌ها سیگنال‌ها را تقویت کرده و آنها را برای توزیع در ساختمان آماده می‌کنند.

تقسیم کننده سیگنال

اسپلیتر سیماران سیگنال‌های تقویت شده را به چندین خروجی تقسیم می‌کند و آن‌ها را به واحد‌های مختلف ساختمان ارسال می‌کند.

فیش اف کانکتور

برای اتصال مستقیم کابل RG11 به دستگاه آنتن مرکزی برای فواصل طولانی از اف کانکتور استفاده می شود.

آنتن تلویزیون سیماران

این آنتن های دیجیتال سیماران در دو مدل اکتیو ثابت و گردان تولید می‌شوند که قابلیت سیگنال گیری خوبی دارند و نویز بسیار کمی دارند.

آنتن رومیزی سیماران

آنتن رومیزی سیماران یک دستگاه کوچک و سبک است که برای استفاده در داخل منازل طراحی شده است. این آنتن‌ها قابلیت دریافت سیگنال‌های تلویزیونی دیجیتال را دارند و به کاربران کمک می‌کنند تا کانال‌های تلویزیونی را با کیفیت بالا و بدون نویز مشاهده کنند

خرید آنتن سیماران

آنتن‌ های سیماران در انواع مختلفی مانند آنتن‌های رومیزی، آنتن‌های هوایی و آنتن‌های مرکزی تولید می‌شوند. هر یک از این نوع آنتن‌ها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای خاصی هستند که بر قیمت آن‌ها تأثیر می‌گذارد.