راهبند

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

یکی از ابزارهایی ضروری که برای کنترل عبور و مرور در ساختمان ها، کارخانجات و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار میگرید، راهبند است. جالب است بدانید که راهبند پارکینگ در دو نوع دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می شود. اما در فروشگاه اینترنتی برقیجات فقط راهبند برقی ارائه می شود. استفاده از راهبند اتوماتیک به شدت در هر ساختمانی مورد نیاز است؛ چرا که باعث افزایش ایجاد امنیت در آن محیط می شود.

انواع راهبند بر اساس سیستم موتوری

به صورت کلی راهبند الکترونیکی در دو نوع الکترومکانیکی و الکترو هیدرولیکی تولید و عرضه می شود و تفاوت بارز این دو نوع، در تعداد تردد روزانه و میزان استهلاک در کارکردشان است.

الکترومکانیک

راهبند الکترومکانیکی از اجزاء مختلفی تولید شده است که می توان به یک موتور، گیربکس و چند فنر در داخل آن اشاره کرد. این راهبند برقی می تواند در عرض چند ثانیه یک بوم 2 الی 8 متری را به بالا و پایین حرکت دهد. جالب است بدانید که ولتاژ مورد نیاز برای استفاده از راهبند برقی الکترومکانیکی بین 24 الی 220 ولت است. در این میان؛ راهبند الکترومکانیکی 24 ولتی برای تردد بالا و 220 ولتی برای تردد پایین مورد استفاده قرار می گیرد.

الکتروهیدرولیکی

اگر راهبند برقی را می خواهید که بتوانید تردد های بالا و حتی نامحدود را با آن کنترل کنید، حتما از راهبند الکتروهیدرولیکی استفاده کنید. در این راهبند برای بالا و پایین آوردن بوم از روغن استفاده می شود؛ بنابراین میزان استهلاک این دستگاه بسیار پایین است. راهبند اتوماتیک الکتروهیدرولیکی در دو نوع 24 ولت و 220 ولت است که نوع 24 ولتی آن حتی می تواند با برق اضطراری نیز کار کند.

قیمت راهبند برقی

قیمت راهبند اتوماتیک با توجه به نوع عملکرد، میزان کارکرد، میزان تردد، برند و کشور سازنده مشخص می شود. اما جالب است بدانید که قیمت راهبند ایرانی هیدرولیکی نسبت به راهبند الکترومکانیکی بیشتر است.

خرید راهبند

فروشگاه اینترنتی برقیجات، راهبندهای برقی و اتوماتیک را در برندهای مختلف عرضه می کند. شما در برقیجات می توانید طیف وسیعی از راهبند برقی، راهبند نگهبانی و راهبند باوزی را همراه با مطالعه ویژگی ها و مقایسه آن با سایر راهبندها مشاهده کنید و براساس نیاز خود اقدام به خرید کنید. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی برقیجات تمام محصولات خود را در سریعترین زمان ممکن ارسال می کند.