لوازم جانبی دوربین مداربسته

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

تجهیزات دوربین مداربسته

خرید لوازم جانبی دوربین مداربسته یک فرایند مهم و حساس است که تأثیر زیادی بر کارایی و عملکرد کلی سیستم نظارتی دارد. انتخاب درست لوازم جانبی می‌تواند به بهبود کیفیت تصویر، افزایش عمر مفید تجهیزات و اطمینان از عملکرد پایدار سیستم کمک کند. دوربین‌های مداربسته به تنهایی نمی‌توانند تمام نیازهای یک سیستم نظارتی را برآورده کنند. برای افزایش کارایی و عملکرد این دوربین‌ها، استفاده از لوازم جانبی مناسب ضروری است.

انواع لوازم جانبی دوربین مداربسته

لوازم جانبی دوربین شامل طیف گسترده‌ای از تجهیزات و ابزارها می‌شوند که هر یک نقش خاصی در بهبود کیفیت تصویر، انتقال داده، ذخیره‌سازی و مدیریت ویدئوها دارند.

کابل کواکسیال

کابل‌های کواکسیال به طور گسترده‌ای در سیستم‌های دوربین مداربسته آنالوگ استفاده می‌شوند. این کابل‌ها دارای دو لایه رسانا هستند که توسط یک لایه عایق از هم جدا شده‌اند.

کابل شبکه (Ethernet)

در سیستم‌های دوربین مداربسته IP، کابل‌های شبکه برای انتقال داده‌ها به کار می‌روند. این کابل‌ها از استانداردهای مختلفی مانند Cat5e و Cat6 پشتیبانی می‌کنند.

فیش‌ها و کانکتورها

اتصالات مختلفی مانند فیش BNC، فیش RCA و کانکتورهای RJ45 برای اتصال کابل‌ها به دوربین‌ها و دستگاه‌های ضبط استفاده می‌شوند.

آداپتور دوربین مداربسته

آداپتور دوربین مداربسته یکی از اجزای ضروری برای تأمین برق دوربین‌های نظارتی است. این دستگاه وظیفه تبدیل ولتاژ برق شهری (AC) به ولتاژ مناسب و پایدار (DC) برای عملکرد دوربین‌های مداربسته را بر عهده دارد.

هارد دوربین مداربسته

هارد دوربین مداربسته (که به آن "هارد دیسک" یا "HDD" نیز گفته می‌شود) یک جزء کلیدی در سیستم‌های نظارتی است که برای ذخیره‌سازی تصاویر و ویدئوهای ضبط‌شده توسط دوربین‌های مداربسته استفاده می‌شود.

سوئیچ شبکه

در نوع دوربین های IP به علت تک ورودی بودن دستگاه NVR برای اتصال چندین دوربین به آن نیازمند سوییچ شبکه هست

داکت

داکت یک محافظ پلاستیکی است که سیم ها به منظور محافظت و زیبایی در آن قرار می گیرند، اما داکت ها در ضد آب نیستند پس برای محیط های داخلی مناسب هستند.

جعبه تقسیم

از آنجایی که آداپتور مسئولیت تامین برق یک دوربین را برعهده دارد و سلامت آن در کارکرد دوربین در لحظه اثر مستقیم دارد، آن را در محفظه ای نگهداری می کنند ضد آب و رطوبت است.

قیمت لوازم دوربین مداربسته از برقیجات

قیمت اکسسوری دوربین مداربسته به عوامل مختلفی از جمله نوع و کیفیت لوازم، برند، ویژگی‌ها، تعداد و سایر فاکتورهای بازار مرتبط است. در این صفحه از فروشگاه برقیجات می‌توانید قیمت انواع متعلقات و لوازم جانبی سیستم‌ های حفاظتی را مشاهده کنید.