فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

کشور سازنده

گارانتی

توان مصرفی

رنگ نور

خرید و قیمت لامپ حبابی ال ای دی (LED) کم مصرف

لامپ حبابی

لامپ حبابی از شایع ترین شکل های لامپ است که سر آن کروی است .لامپ های حبابی ال ای دی استفاده بسیار زیادی در زندگی روزمره ما دارند. این لامپ ها در ابعاد و وات های مختلفی تولید می شوند که استفاده از هرکدام بسته به نیاز شما مشتریان عزیز دارد. این لامپ ها ماندگاری بیشتر، نوردهی بالا و مصرف انرژی کمی دارند
طول عمر لامپ حبابی معمولا 25000 ساعت است و طول عمر زیادی دارند.از لامپ های حبابی LED در انواع مکان ها مثل پذیرایی، اتاق خواب، تالارها، مراکز تجاری و کافه ها و رستوران و... استفاده می شوند. به طور کلی شما از این لامپ ها هرکجایی که دلتان بخواهد می توانید استفاده کنید. سرپیچ به کار رفته در لامپ های حبابی در اکثر مواقع از نوع E27 است و توان این لامپ ها از 1 تا 150 وات می  باشد.

خرید لامپ های حبابی ال ای دی

استفاده از لامپ های حبابی به عواملی مانند نوع استفاده، فضایی که قصد روشن کردنش را داریم، کیفیت مورد نظر انتظار و دیگر عوامل بستگی دارند که شما مشتریان عزیز به راحتی می توانید با مراجعه به فروشگاه برقیجات، لامپ مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت لامپ های حبابی

شما مشتریان و همکاران محترم برای اطلاع از قیمت لامپ های حبابی کم مصرف می توانید به لیست قیمت لامپ های ال ای دی مراجعه کنید.

فروش اینترنتی انواع لامپ های حبابی کم مصرف ال ای دی از برقیجات

جهت خرید انواع لامپ های حبابی LED به سایت ما مراجعه کنید.