درباره‌ی برقیجات

ما در شرکت عصر هوشمند آرمان در زمینه فروش لوازم و تجهیزات برقی، با سابقه بیش از ۱۰ سال در بازار لوازم برقی فعالیت داریم و امروز با توجه به تغییرات جدید در بازار و تمایل مشتریان به خرید اینترنتی، ما تصمیم گرفته‌ایم تا فعالیت‌های خود را در فضای مجازی و اینترنت نیز گسترش بدهیم.

فعالیت های ما

فعالیت ما در فضای مجازی با نام برقیجات آغاز می‌شود و ما از سابقه‌ی درخشان و خوشنامی در بازار لوازم برقی کمک می‌گیریم تا در تجهیزات الکتریکی خانگی و صنعتی، در فضای فروش اینترنتی، از این پس در کنار شما باشیم. برقیجات سعی می‌کند بهترین محصولات خود را در دسته بندی‌های مختلف از جمله لوازم خانگی، سیستم های امنیتی-حفاظتی، نور و روشنایی، انواع آیفون تصویری و صوتی و بسیاری از تجهیزات دیگر این حوزه، از فروش تا خدمات، به بازار مصرف عرضه کند.

کیفیت خدمات و کالا ها

با ورود به بازار فروش اینترنتی، ما قصد داریم تا با ارائه خدمات مطمئن و سریع، تجربه خریدی راحت و بی‌دردسر برای مشتریانمان فراهم کنیم. ما معتقدیم که با استفاده از فناوری و ارائه خدمات اینترنتی، می‌توانیم بهترین خدمات را به مشتریانمان ارائه دهیم. ما در برقیجات به ارائه خدمات با کیفیت اهمیت می‌دهیم و همیشه سعی می‌کنیم تا با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش مطمئن، رضایت مشتریانمان را جلب کنیم.

اعتبار برقیجات

فروشگاه اینترنتی برقیجات در پس فعالیت جدید خود، از سابقه چندین ساله در بازار و تجربه فروش اینترنتی محدودتر بهره می‌برد. شرکت عصر هوشمند آرمان در سال ۱۳۹۲ به صورت جدی وارد بازار فروش عمده و خرد به صورت حضوری و فعالیت محدود در فضای اینترنت شد و حالا پس از گذشت مدتی و طی مراحل پیچیده‌ی ساخت سایتی قدرتمند و امن، فروشگاه برقیجات به صورت گسترده با اعتبار بالای خود، پا به عرصه فروشگاه های اینترنتی گذاشت.

ضمانت و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات برقیجات را با گارانتی 12 تا 36 ماهه و 10سال خدمات پس از فروش عرضه می کنیم و شما هیچ نگرانی بابت خرابی و یا تعمیر کالا خودتان ندارید. با ما همراه باشید و از خدمات و محصولات با کیفیت ما بهره‌مند شوید.