جک پارکینگ ( بازویی)

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت جک پارکینگ

درب های اتوماتیک متفاوتی در بازار موجود هستند که جک پارکینگ نوعی از آن‌ها به حساب می‌آید. این جک درب پارکینگ تنها با فشردن یک دکمه، باز و بسته کردن درب را راحت تر کرده است و برای همه افراد مخصوصا افراد کم توان یا سالمند بسیار کمک رسان عمل می‌کند.
این دربازکن های پارکینگ به قدری محبوب شده اند که امروزه یک عضو جدا نشدنی از ساختمان ها می‌باشند، در حال حاضر برند های سیماران، سوزوکی، میلان و بسیاری دیگر از برند‌‌های مختلف، این محصولات را تولید و به بازار عرضه می‌کنند.
برقیجات عرضه کننده انواع جک پارکینگ با قیمتی به صرفه می‌باشد و شما مشتریان به راحتی‌ می‌توانید به صورت آنلاین، خرید خود را انجام دهید.

قیمت انواع جک پارکینگی

هر نوع دربازکن پارکینگ می‌تواند حداکثر تا یک اندازه ای معین، وزن درب را تحمل نماید و همچنین هر جک برقی، حداکثر یک متراژ مشخص از عرض درب را می‌تواند تحمل کند که همه این موارد بر قیمت این جک ها اثر گذار است؛ علاوه بر آن کیفیت و برند این جک ها در قیمت آن‌ها نیز تاثیرگذار است.
در ادامه با انواع و قیمت جک درب پارکینگ آشنا می‌شوید.

جک پارکینگ ایتالیایی

این جک های ریموتی پارکینگ که به جک های پارکینگ پروتکو معروف هستند از بهترین محصولات درب اتوماتیک به حساب می‌آیند.

جک پارکینگ ایرانی

جک درب ایرانی زیادی در بازار وجود دارند، مانند سیماران، تکنما، یوتاب و سوزوکی و ... که هرکدام کیفیت بسیار خوبی دارند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

جک پارکینگ تک لنگه

جک های تک لنگه مناسب درب های تک لنگه می‌باشند که قابلیت استفاده از دو لنگه جک بازویی بر روی آن‌ها ممکن نیست.

جک باز کننده درب دو لنگه

جک درب پارکینگ دو لنگه، مناسب درب‌هایی می‌باشد که دو لنگه هستند. به طور کل فرقی بین دو لنگه و تک لنگه نیست و بستگی به نوع درب دارد.

برقیجات، مرکز فروش انواع دربازکن پارکینگ

در فروشگاه آنلاین برقیجات، امکان خرید جک پارکینگ با قیمت های رقابتی و کیفیت مناسب، فراهم شده. ضمن اینکه می‌توانید اطلاعات مورد نیاز از ویژگی های انواع جک پارکینگ را برای خرید بهتر، از مجله برقیجات بدست بیاورید.