فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

تعداد پریز

ارت

طول کابل

تعداد پورت USB

رنگ بدنه

خرید و قیمت محافظ برق

محافظ ولتاژ برق

لوازم برقی مانند هر وسیله ای دیگر از جانب مواردی تهدید می شود، از زمانی که یک وسیله برقی به جریان الکتریسیته متصل می گردد ممکن است با نوسانات یا اضافه بارهایی مواجه شود که احتمال آسیب رسیدن به دستگاه را افزایش می دهند، از این جهت برای تامین امنیت وسایل برقی، محافظ های برق تولید شدند، محافظ های برق در زمان مواجه با نوسانات آن را قطع می کنند و فقط اجازه ورود برق 220 ولت را به دستگاه می دهند، از اصلی ترین مواردی که باعث سوختن موارد برقی می گردد، ورود ناگهانی و با شدت بالای برق است، اما محافظ الکتریکی برق این مشکل را رفع می کند.

انواع محافظ برق

میزان حساسیت لوازم برقی متفاوت می باشد بر همین مبنا نمی توان فقط نوسانات مقدار بالا را برای آنها خطرناک دانست گاهی ممکن است یک نوسان 10 ولتی باعث از کار افتادن دستگاه شود، در برخی مواقع ولتاژ بالا می تواند باعث آب شدن قطعات داخلی و یا حتی آتش سوزی بشود. انواع مختلفی از محافظ های برق در بازار موجود هستند، مانند محافظ برق یخچال، لباسشویی، کولرگازی، پکیج، پیش کنتوری و صوتی و تصویری که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

  • محافظ لوازم صوتی و تصویری
  • محافظ یخچال و فریزر
  • محافظ برق پکیج
  • محافظ برق کولرگازی
  • محافظ پیش کنتوری
  • محافظ برق لباسشویی و ظرفشویی

محافظ لوازم صوتی و تصویری

محافظ های صوتی و تصویری 2500 ولت آمپر هستند اما زمان تاخیر آنها تقریبا بین 30 ثانیه تا 1و نیم دقیقه است.

محافظ یخچال و فریزر

محافظ های یخچال و فریزر معمولا 1 یا 2 خانه دارند اما در برخی موارد محافظ یخچال 5 خانه هم تولید می شود، یخچال و فریزر موارد حساسی هستند که با قرار گرفتن در معرض نوسانات پی در پی احتمال آسیب به کمپرسور و حتی موتور آنها افزایش میابد، این تجهیزات موارد گرانی هستند که خراب شدنشان هزینه زیادی در پی خواهد داشت، برق مورد احتمال یخچال و فریز ها معمولا 220 ولت می باشد.

محافظ برق پکیج

پکیج ها نیز به عنوان جایگزین آبگرمکن تولید شدند که به واسطه برق عمل می کنند، آبگرمکن ها صرفا در مواقع استفاده از آب روشن می گردند اما پکیج در 24 ساعت شبانه روز، مدام در حال کارکردن می باشد از این جهت باید ولتاژ ورودی برق آن به واسطه محافظ پکیج کنترل شود.

محافظ برق کولر گازی

از قدیم الایام کولرهای گازی به عنوان وسیله ای پر مصرف شناخته شده اند که البته امروزه کولرهای گازی با مصرف برق کمتر در مقایسه با مدل های قدیمی به بازار آمده اند اما همچنان مصرف برق کولرگازی نسبتا بالاست پس به طبع برای محافظ نیاز به محافظ قوی تری دارد و محافظ های کولرگازی بهترین پیشنهاد هستند.

محافظ برق کنتور

محافظ کنتور، یک دستگاه الکترونیکی است که برای حفاظت از کنتورهای برق در برابر خرابی‌ها و اختلالات برق طراحی شده است. این دستگاه قادر است مصرف برق را به صورت دقیق و صحیح اندازه‌گیری کند و در صورت وجود هر گونه اشکال در کارکرد کنتور، با اعمال محدودیت‌های لازم، از تخریب آن جلوگیری کند.

محافظ برق لباسشویی و ظرفشویی

دستگاه های ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی از لوازم های گران در هر خانه ایی به حساب می آید. به همین علت استفاده از محافظ ولتاژ لباسشویی و ظرفشویی می تواند از این لوازم های خانگی محافظت کند و نوسانات برق را کنترل کنند.

قیمت و فروش محافظ برق از برقیجات

محافظ های برق خانگی در انواع و ویژگی ها با تعداد خانه های متفاوت تولید می شوند، همه این موارد بر قیمت آنها دخیل هستند حتی شرکت سازنده هم بر بها آن اثرگذار است، از همین جهت نمی توان برای محافظ قیمتی واحد یا معین ابراز کرد. جهت خرید انواع محافظ های ولتاژ الکترونیک و سه راهی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.