همزن

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

همزن برقی

یک وسیله که برای مخلوط کردن و هم زدن مواد مختلف در پخت و پز آشپزی مورد استفاده قرار می‌گیرد، همزن برقی است. با استفاده از همزن، شما به راحتی می‌توانید انواع کیک، پیتزا، بستنی و شیرینی را تهیه کنید و از خوردن آن ها لذت ببرید. سری میکسر برقی معمولا در دو نوع تولید می شود، یکی از آنها برای ترکیب مواد مایع طور و نوعی دیگر به منظور ورز دادن خمیر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع همزن برقی

همزن‌های برقی به دلیل تنوع در طراحی و کاربردها، انواع مختلفی دارند. همزن ها در دو مدل کاسه دار، دستی یا بدون کاسه تقسیم بندی می شوند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم.

همزن دستی برقی ( همزن برقی بدون کاسه )

این نوع همزن‌ها دستگیره‌های دستی دارند و برای مخلوط کردن مایعات و تخم مرغ ها بسیار مناسب هستند. این میکسر ها حجم زیادی ندارند و فضای کمی را اشغال می‌کنند و نسبت به همزن های برقی کاسه دار، قیمت بسیار پایین تری دارند.

همزن برقی کاسه دار

با استفاه از این میکسر، فرآیند آماده سازی و مخلوط کردن غذاها بسیار ساده تر می شود و می توانید هر نوع مواد غذایی مانند آرد، شکر، تخم مرغ و حتی خمیر نان و پیتزا را با آن مخلوط کنید. این همزن ها نسبت به همزن های دستی قدرت و توان بسیار زیاد تری دارند.

قیمت همزن برقی

از موارد مهم که در کیفیت و قیمت یک همزن برقی تاثیر دارد، می توان به سرعت و نوع همزن آن اشاره کرد، غالبا همزن های کاسه دار نسبت به همزن های معمولی یا دستی گران تر هستند.

خرید اینترنتی میکسر برقی از برقیجات

با مراجعه به فروشگاه برقیجات، می توانید انواع همزن برقی کاسه دار و بدون کاسه را همراه با مشخصات فنی کامل آن مشاهده کنید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.