آیفون الکتروپیک

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید آیفون تصویری الکتروپیک

استفاده از آیفون های تصویری در اکثر خانه ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است و همین مسئله موجب شده است که افراد به فکر تهیه دربازکن های تصویری با بهترین کیفیت و امکانات باشند. آیفون های تصویری الکتروپیک از برند های معروف و باکیفیت ایرانی در این حوزه است که با قابلیت ها، ویژگی های مختلف و همچنین تنوع مدل و قیمت در محصولات خود، توانسته رضایت مشتریان خود را فراهم کند.
در این صفحه از فروشگاه اینترنتی برقیجات می‌توانید انواع اقلام آیفون های الکتروپیک را همراه با اطلاعات کامل آن‌ها مشاهده و خریداری کنید.

انواع آیفون الکتروپیک

به طور کلی آیفون های الکتروپیک در مدل های مانیتور تصویری و صوتی، پنل تصویری و صوتی به همراه لوازم جانبی آن‌‌ها تولید می‌شوند.

مانیتور آیفون تصویری الکتروپیک

مانیتور های الکتروپیک در دو مدل حافظه دار و بدون حافظه تولید می‌شوند. مدل های حافظه دار امکان باز کردن درب پارکینگ، قابلیت ضبط تصاویر و فیلم افراد، امکان فر اخوانی آسانسور و بسیاری از موارد دیگر را دارند. این دربازکن ها در ۴ سایز ۵/۳، ۴، ۷ و ۱۰ اینج در مدل های لمسی و ساده ارائه می شوند.

گوشی صوتی الکتروپیک

ساده ترین مدل دربازکن های شرکت الکتروپیک، گوشی صوتی آن است که فقط امکان بازکردن درب را به صورت صوتی دارد.

پنل تصویری الکتروپیک

پنل های آیفون تصویری الکتروپیک در دو مدل صفحه کلید لمسی و دکمه ای تولید می شوند و در طرح و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند.

پنل صوتی الکتروپیک

این پنل ها از قدیمی ترین پنل های الکتروپیک به حساب می آیند و فقط در مدل شاسی دار تولید می شوند.

قیمت آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون های الکتروپیک با توجه به کارایی، امکانات، نوع و سایز محصول از قیمت های متنوعی برخودار است. جهت اطلاع از لیست کامل قیمت آن ها به لیست قیمت آیفون الکتروپیک مراجعه کنید.