فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت آیفون تصویری و آیفون صوتی

آیفون تصویری و آیفون صوتی

آیفون تصویری و آیفون صوتی چندسالی است که به یک بخش جداناپذیر از هر خانه ای تبدیل شده اند، و در هرخانه ای یافت می شوند، درب بازکن ها به دو صورت صوتی و تصویری هستند، که نوع صوتی آن ها از حداقل امکانات برای ایجاد ارتباط و انتقال صدا از واحد به درب ورودی منزل برخوردارند و نصب راحتی دارند و دو رشته سیم برای راه اندازی آنها کافیست.- امروزه آیفون های تصویری نسبت به آیفون های صوتی کارایی و محبوبیت بیشتری دارند، طوری که خیلی از خانه ها و ساختمان های قدیمی ساز هم نیز در پی تغییر آیفون و پنل خود از صوتی به تصویری هستند، زیرا درب باز کن های تصویری علاوه بر انتقال صدا با نشان دادن تصاویر درب ورودی در تامین امنیت موثر تر عمل کرده اند، آیفون های تصویری نسبت به آیفون دربازکن ساده، نصبشان اندکی دشوارتر است و برای این امر به 4، 5 یا 6 سیم نیازمندند. درب بازکن های صوتی با قابلیت و ویژگی های متعددی در بازار یافت می شوند که هرکدام را از دیگری متمایز می کند.

انواع آیفون و درب بازکن تصویری و صوتی

  • آیفون تصویری دکمه ای و لمسی
  • آیفون تصویری حافظه دار و بدون حافظه
  • آیفون تصویری هوشمند
  • پنل آیفون تصویری صوتی و تصویری

آیفون تصویری دکمه ای و لمسی

اکثر تولیدکنندگان در باز کن ها را به صورت فشاری یا لمسی تولید می کنند، که نوع لمسی آن ظاهری شکیل تر، ظرافت و استفاده بیشتری دارد.

آیفون تصویری حافظه دار و بدون حافظه

p class="text-justify dark:text-bjstone"> آیفون های تصویری با حافظه قابلیت ذخیره عکس و فیلم دارند، می توان تصاویر و ویدیو دفعاتی که زنگ به صدا در آمده است را بررسی کرد، در واقع به طور میانگین با هربار زنگ خوردن، آیفون یک عکس و چند ثانیه فیلم ذخیره می کند ولی در مدل درباز کن تصویری ساده و بدون حافظه این قابلیت ها وجود ندارد.

 

آیفون تصویری هوشمند

ایفون تصویری هوشمند قابلیت اتصال به وای فای را دارند و هر زمانی که پنل تصویری درب منزل شما را فشار می دهد، به صورت خودکار از آن شخص عکس و فیلم می گیرد و به صاحب خانه اطلاع می دهد.

پنل آیفون تصویری صوتی و تصویری

پنل های تصویری در چهار مدل کارت خوان و ساده و کدینگ و لمسی تولید می شوند و پنل های آیفون صوتی به صورت ساده هستند و فقط برای باز کردن درب استفاده می شوند و امکانات خاصی ندارند.

انواع در باز کن ها بر اساس برند

برند های ایرانی و خارجی زیادی در حال تولید دربازکن ایفون تصویری و گوشی آیفون صوتی هستند، مانند آیفون سیماران، تابا، الکتروپیک، کوماکس و هیوندای و ... که هرکدام ویژگی و قابلیت های زیادی دارند.

قیمت آیفون تصویری

رب بازکن های تصویری با قابلیت های متعددی تولید می گردند که هرکدام طبق ویژگی هایش قیمت مختص به خود را دارند، شما می توانید انواع ایفون و مانیتور تصویری و صوتی ارزان را در سایت برقیجات ملاحظه و خرید نمایید.

فروش دربازکن تصویری و صوتی از برقیجات

شما می توانید انواع درب باز کن گوشی صوتی و تصویری را از فروشگاه barghijat تهیه کنید.