قفل برقی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت قفل برقی درب حیاط و پارکینگ

یکی از وسایل پرکاربرد که در بیشتر ساختمان‌های مختلف استفاده می‌شوند، قفل های برقی هستند. از قفل برقی می‌توان در هر جایی مثل: درب حیاط، درب ورودی ساختمان، درب پارکینگ، مراکز امنیتی و بسیاری از مکان‌های مختلف، استفاده کرد. این قفل ها نسبت به قفل های قدیمی، جنس و کیفیت بسیار بالایی دارند و باعث افزایش امنیت در محیط مورد نظر می‌شوند.
سایت برقیجات عرضه کننده انواع قفل برقی با قیمت خوب و کیفیت مناسب است که مشتریان به راحتی می‌توانند، خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

قیمت قفل برقی درب حیاط

مدل های مختلفی از قفل های برقی در بازار موجود هستند، مانند: قفل برقی سیماران، قفل برقی یوتاب و بسیاری دیگر از مدل های مختلف که هرکدام با توجه به کیفیت و جنسی که دارند در قیمت قفل درب حیاط مد نظر، اثر گذار هستند.
در ادامه با انواع مختلف قفل در حیاط آشنا می‌شویم.

قفل زنجیری درب حیاط

از قدیمی ترین نوع قفل درب حیاط می‌باشد که جزو قفل ارزان قیمت به حساب می‌آید.

قفل برقی کله گاوی (لاکپشتی)

قفل های برقی مدل لاکپشتی که بیشتر با عنوان کله گاوی شناخته می شوند، یکی از پرفروش ترین قفل های برقی در بازار هستند و در دو نوع شاسی دار و بدون شاسی تولید می‌گردند.

خرید انواع قفل برقی درب حیاطی

در فروشگاه اینترنتی برقیجات، می‌توانید قفل های برقی را از بهترین برند های داخلی و خارجی با قیمت مناسب، خریداری کنید.

گارانتی قفل برقی

تمامی قفل های خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 12 ماه گارانتی هستند که این فرصت مناسب برای یک خرید خوب را به صورت آنلاین فراهم می‌کند.