دوربین مداربسته تحت شبکه (ip)

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت دوربین تحت شبکه (دوربین ip)

یکی دیگر از انواع دوربین های مداربسته، دوربین مداربسته تحت شبکه است که نسبت به دوربین‌ آنالوگ که جزو دوربین‌های اولیه محسوب می‌شود؛ فناوری جدیدتری دارد و برای ذخیره اطلاعات آن نیاز به دستگاه nvr است؛ دستگاهی که برای دوربین ip مورد استفاده قرار می‌گیرد و تنها یک ورودی دارد. دوربین تحت شبکه از لحاظ امنیت در سطح بالایی قرار دارد و باعث ایمنی هرچه بیشتر محیط می‌شود.
در برقیجات می‌توانید انواع دوربین های تحت شبکه را از لحاظ قیمت و ویژگی‌های مختلف بررسی کنید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

قیمت دوربین ip

دوربین آی پی انواع بسیار زیادی دارد و هر کدام با توجه به ویژگی، جنس، کیفیت و برند ایرانی یا خارجی از قیمت های مختلفی برخوردار هستند.
در ادامه با برخی از مدل های مختلف دوربین تحت شبکه از لحاظ شکل ظاهری و کاربرد آن‌ها آشنا می‌شویم.

دوربین مداربسته تحت شبکه دام

این دوربین های مداربسته تحت شبکه، ظاهری گنبدی شکل دارند؛ جنس بدنه آن‌ها می‌توانند از فلز یا پلاستیک باشند. این محصولات با درجه حفاظت‌های متفاوت در بازار موجود هستند؛ اما به طور عمده بیشتر در محیط‌های داخلی مورد استفاده قرار می گیرند.

دوربین ip اسپید دام

دوربین های آی پی اسپید دام نسبت به دام از ویژگی‌های بیشتری برخوردار هستند، قابلیت چرخش 360 درجه دارند و می‌توان به وسیله آن‌ها فواصل دور را زوم و مشاهده کرد.

دوربین تحت شبکه IP بولت

ظاهری شبیه به مستطیل شکل دارند، اکثر آن‌ها بدنه فلزی و درجه حفاظت IP بالا دارند و بیشتر در محیط‌ های خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت دوربین مداربسته تحت شبکه

دوربین تحت شبکه با کیفیت و انواع مختلفی در بازار عرضه می‌شود، از همین جهت نمی‌توان قیمتی مشخص برای آن‌ها بیان کرد. جهت خرید و مشاهده انواع محصولات دوربین تحت شبکه به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.