جک درب ریلی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت جک ریلی و موتور درب ریلی

یکی دیگر از مدل‌های جک های پارکینیگی، جک های ریلی می‌باشند. این جک ها بیشتر در مکان‌هایی استفاده‌ می‌شوند که امکان باز شدن درب به صورت بازویی وجود ندارد و فقط می توان درب پارکینگ را به صورت کشویی باز کرد. از موتور های درب ریلی بیش تر برای درب‌های نسبتا سنگین استفاده می شوند، چون تحمل وزن بالا و میزان فشار بیش تری را تحمل ‌می‌کنند.
این جک ها هرکدام میزان مشخصی از وزن را می‌توانند تحمل کنند، پس اطلاع از وزن درب به انتخاب جک ریلی مناسب تر کمک می کند.
در فروشگاه برقیجات می‌توانید، مدل های مختلف موتور درب ریلی پارکینگ را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت با دوام به صورت آنلاین، خریداری کنید.

قیمت انواع جک درب ریلی پارکینگ

جک های ریلی پارکینگ زیادی با برند های ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند که هرکدام با توجه به کیفیت و کارایی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند: مانند: جک های ریلی سیماران، پروتکو، یوتاب و سوزوکی و انواع مختلفی دیگر که هرکدام از کیفیت و جنس خوبی برخوردار هستند.
در ادامه با برند های مختلف این جک ها بیشتر آشنا می‌شویم.

  • جک ریلی سیماران
  • جک ریلی پروتکو ( جک ریلی ایتالیایی)
  • جک درب ریلی یوتاب

جک ریلی سیماران

جک ریلی درب پارکینگ سیماران، یک از بهترین جک ریلی های حال حاضر بازار با برند ایرانی می‌باشد که در 4 وزن 800، 1200، 1500 و 200 کیلوگرم تولید می‌شود و از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است.

جک درب ریلی پارکینگ ایتالیایی پروتکو

این جک ریلی ایتالیایی پروتکو، بهترین جک بازار با برند خارجی می باشد. این موتور ریلی، کیفیت بسیار بالایی دارد و به همان نسبت، قیمت بسیار زیادی هم دارد.

موتور ریلی پارکینگی یوتاب

جک ریلی یوتاب یکی دیگر از جک های پارکینگی با برند ایرانی می‌باشد که محصول شرکت الکتروپیک است و از قیمت و کیفیت خوبی برخوردار هستند.

قیمت موتور درب ریلی پارکینگ

موتور های ریلی با توجه به برند، جنس، کیفیت و فناوری که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند و باید با توجه به نیازی که مد نظر است؛ بهترین جک ریلی را برای منزل و یا محل کار خود انتخاب کرد. شما در فروشگاه برقیجات از بهترین قیمت موتور درب ریلی بهره مند می‌شوید.