آبمیوه گیری

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

انواع آبمیوه گیری

انواع مختلف آبموه ‌گیری، عمدتاً در خانه‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها به عنوان یک ابزار کاربردی در تهیه نوشیدنی‌های تازه و سالم مورد استفاده قرار می‌گیرند. آبمیوه گیر‌ها توانایی استخراج آبمیوه‌ها با حفظ ویتامین‌ها، مواد معدنی و طعم اصلی میوه را دارند.

قیمت آبمیوه گیری

قیمت دستگاه آبمیوه گیری، با توجه به جنس، قدرت موتور، کیفیت ساخت و ویژگی های منحصر به فرد هر دستگاه، متفاوت هستند. همچنین نوع برند آبمیوه گیری ها بر قیمت آن ها اثرگذار است. به عنوان مثال در برند های ایرانی، ابمیوه گیری پارس خزر، قیمت نسبتا بالاتری با دیگر برند های داخلی دارد.
آبمیوه گیر‌های خارجی مانند میگل، تولیپس و غیره نیز بر اساس نوع و ویژگی های آنها، قیمت های متفاوتی دارند.

خرید دستگاه آبمیوه گیری

در هنگام خرید آبمیوه گیری باید به میزان استفاده، نوع مصرف و ویژگی های دستگاه مانند چند کاره یا تک کاره بودن آن توجه کرد. تا با انتخاب دستگاه مناسب، در آشپزخانه منزل یا کافی شاپ خود تجربه بهترین خرید و استفاده را داشته باشید.

انواع آبمیوه گیر

انواع دستگاه های آب میوه گیری بر اساس کارکرد به دو دسته تقسیم می‌شوند:
1- دستگاه تک کاره: این دستگاه مناسب آب گیری انواع میوه هایی هستند که با پوست قابل استفاده نیستند مانند انار، پرتقال، موز و غیره
2- دستگاه چند کاره: این دستگاه چند کاره علاوه بر قابلیت آب میوه گیری، قابلیت آسیاب و مخلوط کن را هم دارند.
در فروشگاه اینترنتی برقیجات می‌توانید انواع آبمیوه گیری را با تنوع زیاد از بهترین برند های ایرانی و خارجی، همراه با مشخصات فنی و قیمت آن ها مشاهده کنید و با مقایسه محصولات، خرید کنید.