تهویه، سرمایش و گرمایش

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

خرید و قیمت سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش

یکی از مواردی که در رفاه بیشتر خانه‌ها موثر است؛ استفاده از سیستم تهویه، سرمایش و گرمایش است. سیستم تهویه به طور کل، کنترل جریان هوا است؛ سیستم گرمایشی و سرمایشی همانطور که از نامشان پیدا است برای تعادل هوا در دماهای سرد یا گرم مورد استفاده قرار می‌گیرند.
شما در فروشگاه اینترنتی برقیجات می‌توانید قیمت انواع سیستم های سرمایش، گرمایشی و تهویه را مشاهده کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.
در ادامه با انواع این محصولات به طور مختصر آشنا می‌شویم.

  • پنکه
  • هواساز
  • تهویه هوا
  • بخاری برقی

پنکه

یکی از وسایل سرمایشی در اکثر فضاهای مختلف پنکه ها هستند. این وسیله به واسطه پره های اریبی که دارد با کمک فن خود می چرخد و باعث خنک شدن فضا می گردد .

هواساز

‌هواساز ها کاربرد سرمایش و گرمایش ندارند؛ بلکه صرفا عهده دار تنظیم رطوبت، جریان هوا و گردش آن هستند، هوایی که توسط هواساز ساخته می شود؛ می‌تواند خنک یا گرم باشد از همین جهت از آن می‌توان در تمامی فصول سال استفاده کرد.

تهویه هوا

تهویه هوا وظیفه دارد تا دما، رطوبت، گردش هوا و جریان هوا را کنترل نماید و عملکرد آن، مانند یخچال است؛ هوای گرم را از داخل محیط می‌گیرد و به بیرون منتقل می‌کند.

بخاری برقی

بخاری های برقی همانطور که از نامشان پیدا است به واسطه برق عمل می‌کنند؛ در واقع انرژی الکتریسیته ورودی آن و هوای گرم خروجی اش است.

قیمت تهویه، سرمایش و گرمایش

در قیمت تهویه، عواملی مثل: صنعتی یا آپارتمانی بودن، کارایی و جنس آن تاثیر پذیر است. محصولات سرمایش یا گرمایش هم نیز به همین روال است و با توجه به شرکت سازنده و کیفیت مواد به کار رفته، متغیر است.