فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

نوع سرپیچ

نوع لنز

گارانتی

زاویه نوردهی

رنگ نور

خرید و قیمت لامپ هالوژن ال ای دی سقفی و سوزنی

لامپ هالوژن LED کم مصرف COB,SMD

لامپ هالوژن LED کم مصرف COB,SMD از دیگر سری های لامپ ال ای دی به حساب می آید. این لامپ ها نور و روشنایی بسیار خوبی دارند و در بیشتر مکان ها مثل پذیرایی ها، اتاق خواب ها، مجتمع های تجاری و ... استفاده می شوند.لامپ های هالوژن در وات های مختلفی تولید می شوند ولی لامپ هالوژنی 6 و و7 وات بیشترین استفاده را در بین مردم دارند.سرپیچ به کار رفته در این لامپ ها از دو نوع استارتی و سوزنی می باشند که به اسم لامپ هالوژن سوزنی و لامپ هالوژنی پایه استارتی معروف هستند.

انواع لامپ هالوژن ال ای دی

لامپ های هالوژن از نظر تکنولوژی به دو نوع تقسیم بندی می شوند که استفاده از هرکدام بسته smd و cob به نوری که مد نظر ما است به کار می روند.

لامپ هالوژن smd

این لامپ، ال ای دی ها در کنار های چراغ قرار دارند و با قرار گرفتن دیفیوزر بر روی آنها نور پخش می شود و مناسب برای پذیرایی ها و اتاق خواب ها می باشند.

لامپ هالوژن cob

نور را در یک نقطه متمرکز قرار می دهد و اجازه پخش شدن نو را نمی دهد. این لامپ ها مناسب در مراکز تجاری برای بهتر و جذاب نشان دادن محصولات فروشگاه ها استفاده می شوند.

قیمت و خرید چراغ لامپ هالوژن سقفی

چراغ لامپ های هالوژن سقفی از محصولات پرفروش لامپ های ال ای دی به حساب می آیند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند. فروشگاه برقیجات انواع لامپ های هالوژن را با تخفیف خدمت شما مشتریان محترم عرضه می کنند.

گارانتی لامپ هالوژن

تمامی محصولات لامپ های ال ای دی هالوژن با گارانتی 12 ماهه به فروش می رسند.