ساندویچ ساز

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

ساندویچ ساز و اسنک ساز

اگر به دنبال ساندویچ های ترد و خوشمزه در آشپزخانه خانه های خود هستید، دستگاه ساندویچ ساز یا ساندویچ میکر را به شما معرفی می‌کنیم. با ساندویچ ساز می‌توانید انواع ساندویچ، اسنک و وافل را تهیه کنید و از خوردن آن‌ ها لذت ببرید.

انواع ساندویچ ساز

ساندویچ ساز ها انواع مختلفی دارند، برخی از آن ها تک کاره هستند که دارای دو تابه مسطح می‌باشد و فقط امکان پخت ساندویچ را دارند. برخی دیگر چندکاره هستند که به ساندویچ ساز چندکاره معروف هستند که علاوه بر درست کردن ساندویچ، قابلیت اسنک ساز و وافل ساز را در خود دارند.

اسنک ساز

برخی از ساندویچ میکر ها امکان درست کردن اسنک را هم دارند که در بازار به اسم دستگاه اسنک ساز شناخته شده هستد. البته دستگاه هایی هم هستند که فقط امکان درست کردن اسنک را دارند و قابلیت تک کاره دارند.

وافل ساز

با دستگاه وافل ساز می‌توانید انواع وافل را برای صبحانه های خود آماده کنید. این دستگاه از دو تابه تشکیل شده که از جنس آلومینیوم و تفال است و در دو مدل دستگاه وافل ساز خانگی و صنعتی تولید می‌شود.

قیمت ساندویچ ساز

ساندویچ ساز ها با توجه به جنس، تک کاره یا چندکاره، برند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند و باید با توجه به بودجه و نیاز مدنظر، خرید خود را انجام دهید.

خرید دستگاه ساندویچ ساز از برقیجات

با مراجعه به فروشگاه برقیجات می‌توانید انواع دستگاه ساندویچ میکر را همراه با قیمت و مشخصات فنی کامل آن ها مشاهده و خریداری کنید.