فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت درب برقی اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگ

درب اتوماتیک پارکینگ دری است که با استفاده از سنسور حرکت یا کنترل از راه دور باز و بسته می شود. درب برقی پارکینگ در جهات مختلف حرکت می کنند و در سبک های مختلف تولید می شوند. مواد به کار رفته در ساخت این نوع درب ها متفاوت است و بسته به تکنولوژی تولید درب های اتوماتیک، نوع خاصی از درب تولید می شوند. حساسیت این سنسورها را می توان با تعداد افرادی که برای باز کردن درب نزدیک می شوند تنظیم کرد. علاوه بر این، درب های برقی با سرعت های مختلف باز و بسته می شوند. این بسته به محل قرارگیری درب و عملکرد آن متفاوت است. برخی از درب های ریموتی پارکینگ دارای سیستم توقف هستند و در صورت وجود مانعی در مقابل آن ها می ایستند و دوباره باز می شوند.

انواع درب برقی پارکینگ

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم، درب های اتوماتیک پارکینگی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که درب را به صورت روان و بدون زحمت باز و بسته می کنند. درب اتوماتیک در تمامی فضاها به عنوان مثال درب اتوماتیک فروشگاهی، درب برقی حیاط، درب برقی مغازه و ... استفاده می شود. درب های اتوماتیک در اشکال و اندازه های مختلف تولید می شوند و برای هر خانه و فضایی مناسب هستند.

  • 1- جک پارکینگی(بازویی)
  • 2- جک ریلی
  • درب کرکره ای
  • راهبند
  • آرام بند
  • قفل برقی
  • اکسسوری درب اتوماتیک

جک بازویی

جک های بازویی نمونه ای از درب های اتوماتیک می باشد که شرکت های مختلفی از جمله سیماران، سوزوکی، میلان و.... به تولید آن پرداخته اند، جک های پارکینگی گزینه مناسبی برای نصب در مجتمع یا مراکزی که تردد بالا دارند، می باشند و مناسب افراد کم توان یا سالمندان است.

موتور ریلی

جک های ریلی برعکس جک های بازویی که برای باز شدن به فضای نسبتا بزرگی احتیاج دارند، برای پارکینگ های کوچک یا اماکنی که درب قابلیت باز شدن ندارد و حرکت افقی بهترین شیوه برای باز شدن درب بازکن پارکینگ برقی می باشد، مناسب است.

درب کرکره ای

درب های کرکره ای اتوماتیک چند سالی است که بیشتر از قبل باب شده اند، تا از قبل کرکره های اتوماتیک، کرکره های ساده روی کار بودند که باز و بسته شدنشان توسط دست صورت می گرفت، اما کرکره های اتوماتیک بدون دخالت دست تنها به وسیله موتور پایین یا بالا کشیده می شوند و بسته به محل نصب و میزان تردد باید موتور مناسب برایشان در نظر گرفت.

راهبند

راهبند ها مجموعه ای از یک موتور به همراه یک اهرم هستند که برای بررسی ورود و خروج استفاده می شود و در انواع مختلف به بازار عرضه می گردند.

آرام بند

نقش آرام بند بدین صورت است که بدون دخالت دست به آرام بسته شدن در اتوماتیک کمک می کند همچنین یکی دیگر از ویژگی های آرام بند کنترل سرعت بسته شدن درب و کاهش صدا می باشد.

قفل برقی

قفل های برقی همانطور که اسمش پیداست برای باز شدن درب برقی به وسیله نیرو الکتروسیته عمل می کند.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگ

درب های اتوماتیک در انواع و با کیفیت های مختلف در بازار در حال تولید و عرضه هستند، از جانبی دیگر به دلیل نوسانات بازار نمی توان قیمتی مشخصی ابراز کرد.

خرید اینترنتی درب پارکینگی برقی

جهت خرید انواع درب پارکینگی اتوماتیک به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.