کابل افشان

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید و قیمت کابل افشان

کابل برق افشان

کابل افشان از به هم تنیدن چندین رشته هادی مسی با یک عایق تشکیل شده است و به منعطف بودن مشهور می باشد که به همین دلیل برخی اوقات با عنوان کابل نرم هم شناخته می شود، نرم بودن این کابل باعث می شود که آن را راحت خم و راست کرد، البته هادی که در این نوع کابل به کار می رود حتما باید مسی انیل، اندید یا ساده باشد.
فشار قوی یا ضعیف بودن کابل های افشان تعیین می کند که در کجا باید استفاده شوند، کابل افشان فشار قوی برای برق رسانی زیر زمین، نیروگاه های برق، فضاهای خارجی اما کابل فشار ضعیف برای موارد سبک مانند برق لوازم منزل کاربرد دارد.

انواع کابل افشان

فشار قوی
مناسب مواردی که انتقال برق از طریق آن ها دشواری بیشتری دارد، مانند زیرزمین، نیروگاه ها، فضای باز، مراکز صنعتی و.... برای این استفاده حتما باید هادی مسی استفاده شود.
فشار ضعیف
برای موارد ساده تر مانند لوازم خانگی، ماشین آلات کاربرد دارد.
آلومینیومی و مسی
مسی از لحاظ انتقال دادن و رسانا بودن در مقایسه با آلومینیوم بهتر است اما به دلیل هزینه بالای آن، برخی تولیدکنندگان تمایل دارند تا از آلومینیوم استفاده کنند.

فروش و قیمت کابل افشان

بنا به جنس هادی و عایق، توان قابل تحمل، شرکت سازنده، قیمت کابل های افشان متغیر می باشد. جهت خرید انواع کابل های افشان برق به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.