فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

رنگ نور

خرید و قیمت ریسه

ریسه ال ای دی

ریسه ال ای دی یک نوار با متراژ های متفاوت هستند که بر روی آن ها لامپ هایی با فاصله منظم قرار گرفته و به وسیله یک مدار الکتریکی به یکدیگر متصل شده اند، در گذشته ریسه های رنگی معمولا از لامپ های تنگستنی تشکیل می شدند اما امروز با پدید آمدن LED ها، در اکثر مواقع از آن ها استفاده می شوند، ریسه ها عمولا جنبه تزئینی و زیبایی دارند اما گاهی اوقات برای ایجاد یک روشنایی نسبی در شب نیز می توانند به کار بیایند.

انواع ریسه نوری

  • ریسه نواری
  • ریسه شلنگی
  • ریسه نئون فلکس

ریسه نواری

در این نوع یک نوار کم عرض و باریک وجود دارد که LED ها بر روی لحیم شده اند، نواری ها می توانند با ریموت کنترل شوند یا این قابلیت را نداشته باشند، برخی از آن ها پشتشان چسب است که خیلی راحت می شود آن ها را نصب کرد.

ریسه شلنگی

به صورت یک شلنگ شفاف است که نسبت به نواری قطر کمتری دارد و معمولا رول های 5 تا 10 متری است، درون آن LED قرار دارند و جنس آن PVC است.

ریسه نئون فلکس

در ریسه های نئون فلکس برعکس شلنگی و نواری دیگه نور به صورت نقطه ای نیست، بلکه نواری است که سرتاسر آن نورانی می باشد، بیشتر برای تابلو ها مناسب است، اما برای تزئین اتاق خواب و نوشتن نام یا ایجاد یک تصویر به وسیله آن نیز کاربرد دارد.

قیمت ریسه ال ای دی

قیمت لامپ ریسه رنگی، تحت تاثیر عواملی همچون درجه حفاظت IP، متراژ، تک ردیف یا دو ردیف بودن، ولت، نوع ریسه و.... است، به همین علت هر یک از این موارد می توانند قیمت یک ریسه یا افزایش یا کاهش دهند.

گارانتی ریسه رنگی

تمام ریسه های ال ای دی خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 12 ماه گارانتی است.