فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

جنس بدنه

توان مصرفی

رنگ نور

خرید و قیمت چراغ سوله ای، چراغ کارگاهی، چراغ صنعتی

چراغ سقفی سوله ای ال ای دی

چراغ سقفی سوله ای ال ای دی یا چراغ سالنی کارگاهی همانطور که از اسمش پیداست برای سوله ها و کارگاه ها و سالن های بزرگ استفاده می شوند، در واقع چون این مکان ها به طور معمول سقف های بلندی دارند و امکان استفاده از مواد شیمیایی یا بلند شدن گرد و خاک در آنها بالا است، باید از چراغ هایی استفاده شود که در مقابل این موارد مقاوم هستند، چراغ های آویز سوله ای این ویژگی را دارند، در بازار انواع مختلفی از آن با ظاهر و وات های متفاوت موجود هستند.
این چراغ های ال ای دی صرفا مختص سوله ها نیستند، بلکه در فروشگاه ها، سالن های ورزشی، انبار های بزرگ، مرغداری ها نیز قابل استفاده هستند. در کل چراغ های سالنی و جراغ های سوله ای led طول عمر بالا، بهره نوری بالا، مصرف انرژی کم و عدم ایجاد گرما پیش از حد را در خود دارند.

انواع چراغ صنعتی و کارگاهی

انواع مختلفی از چراغ های کارخانه ای، چراغ سوله ای فوق کم مصرف در بازار وجود دارد که چند نمونه از آن ها را به شما معرفی می کنیم.

چراغ کارگاهی سقفی و چراغ صنعتی ال ای دی

یکی از نکات مهمی که باید در کارخانه ها و کارگاه ها و مکان های صنعتی رعایت شود، انتخاب درست لامپ و چراغ صنعتی و کارگاهی است. این مکان ها با توجه به نوع کاری که انجام می دهند، باید از چراغ هایی استفاده شوند که ضد آب، ضد حرارت، ضد حریق و ضد گرد و غبار باشند که حادثه و اتفاق ناخوشایندی پیش نیاید. پیشنهاد ما به شما  استفاده از چراغ های آویز سوله ای و چراغ های سالنی است.

چراغ سالنی صنعتی led

از این چراغ های سالنی ال ای دی بیشتر در سالن های بزرگ، سالن های ورزشی، مراکز صنعتی استفاده می شوند که هم مصرف انرژی کم و بازدهی بالایی دارند.

چراغ سوله ای COB

این چراغ های سقفی کارگاهی، دیود های نوری در مرکز چراغ قرار دارند و به وسیله یک رفلکتور(بازتاب دهنده) نور به صورت متمرکز در محیط تابیده می شوند.

چراغ سوله ای SMD

در این چراغ های کارخانه ای و صنعتی نور پخش می شود و باعث می شود محیط بیشتری را روشن کند و دقیقا بر عکس حالت cob است.

قیمت چراغ صنعتی کارگاهی

این چراغ های سالنی سوله ای یکی از  پراستفاده و پرفروش ترین چراغ های بازار به حساب می آیند که در هر سوله و کارخانه ای استفاده می شوند. به علت به کار بردن قطعات با کیفیت و انواع متفاوت، نمی توان قیمت مشخصی را برای چراغ سوله ای led بیان کرد.

گارانتی چراغ های سوله ای

تمامی چراغ های خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 12 ماه گارانتی می باشند.