فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

جنس بدنه

خرید و قیمت برق اضطراری

برق اضطراری

برق اضطراری منبعی مستقل برای انرژی الکتریکی است که در صورت قطع شدن برق متناوب شهری، برق مورد نیاز سیستم‌های الکتریکی را تامین می‌کند. سیستم برق اضطراری شامل یک مجموعه از تجهیزات، مانند ژنراتورهای برق، باتری‌های قابل شارژ، سیم‌کش‌ها و تابلوهای کنترلی است که به صورت مستقل از شبکه برق عمل می‌کند و برای اضطراری هایی مانند قطعی برق در صورت بروز زلزله، آتش سوزی، طوفان و… استفاده می‌شود.
با دیدگاه منطقی، برق اضطراری برای هر موردی مناسب است اما وجود آن برای برخی از مواد از جمله قصابی ها، فروشگاه ها، بیمارستان ها ضروری تر می باشد.

انواع برق اضطراری

  • UPS
  • Stabilizer
  • باتری ups

UPS

یو پی اس به واسطه باطری عمل می کند و علاوه بر تامین برق دستگاه های مصرف کننده از ورود نوسان به درون آن ها جلوگیری می کند، یو پی اس ها با ظرفیت های متفاوتی از باطری تولید می گردند که این مسئله بر ابعاد آن ها اثرگذار است.

Stabilizer

استبلایزر برق اضطراری یک دستگاه الکترونیکی است که به منظور حفاظت از تجهیزات الکترونیکی در مواقعی که برق شهری قطع می شود یا ولتاژ آن پایین می رود، استفاده می شود. این دستگاه با استفاده از باتری‌های قابل شارژ، ولتاژ خروجی ثابتی را برای تجهیزات الکتریکی فراهم می کند.

باتری ups

باتری ها در مواقعی که برق در جریان است آن را در خود ذخیره می کنند و به محض قطع شدن برق، از انرژی های ذخیره شده برای روشن نگه داشتن لوازم متصل به برق استفاده می نمایند.

قیمت تجهیزات برق اضطراری و سالم

تمامی ابزار مرتبط با برق اضطراری در انواع و با ولت های متفاوت تولید و به فروش می رسند، لذا از این جهات نمی توان قیمتی مشخص بیان کرد. برای خرید انواع محصولات برق اضطراری به فروشگاه barghijat مراجعه کنید.