سیم نایلون

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید و قیمت سیم نایلون

سیم برق نایلونی

سیم نایلون که با عناوین دو لایه یا بند تخت نیز شناخته می شود، دارای دو رشته سیم با روکشی سفید رنگ هست که این پوشش مانع اتصال دو رشته به یکدیگر می شود، در واقع روکش آن ها را از همدیگر جدا کرده است، سیم نایلون مانند سیم افشان انعطاف پذیری بالایی دارد اما تفاوت عمده آن ها بر این است که سیم نایلون دارای دو رشته اما افشان صرفا یک رشته دارد و همچنین باید به این نکته اشاره کرد که دو رشته بودن آن برای اتصال به فاز و نول می باشد.
این سیم نایلونی در حلقه های 100 متری تولید می گردد که بنا به نیاز مشتری به متراژ مورد نیازش بریده می شود، سیم نایلون در مقایسه رطوبت و اشعه ماورای بنفش خورشید مقاومتی بالایی دارد.

انواع سیم نایلون

بنا برجنس هادی به دو دسته مس و آلومینیوم تقسیم می گردند که جنس هادی مس به علت کارایی بهتر، قیمتی بالاتر نیز دارد. همچنین از لحاظ عایق هم در سه نوع دسته بندی می شوند. 1) روکش پی وی سی 2) روکش پلی اتیلن 3) روکش ساخته شده از کاغذ آغشته به روغن

ویژگی های سیم نایلون

اگر چه انعطاف پذیری این سیم یک مزیت به حساب می آید اما سیم نایلون مناسب مواردی که مصرف برق بالاست، نمی باشد، می توان از آن در سیم کشی های مسکونی، تجاری و اداری مانند لوستر ها یا موارد روشنایی بهره برد، همچنین برای لوازم برقی که قابل حمل هستند و تعمیرات لوازم خانگی از جمله آبمیوه گیری، آسیاب یا چرخ گوشت استفاده کرد.

قیمت سیم نایلون از برقیجات

جهت خرید انواع سیم برقی نایلون به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.