سیم افشان

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید و قیمت سیم افشان

سیم برق افشان

سیم برق افشان، دارای رشته های بسیار ریز هادی است که در هم پیچیده شده اند و ترکیب این ها بایکدیگر، یک رشته تشکیل می دهد که توسط عایق پوشیده می شود: در مقایسه با سایر سیم ها از جمله سیم مفتولی، انطعطاف پذیری بیشتری دارد و برای امور ساختنمانی پر کاربرد است، البته باید به این نکته توجه کرد که افشان بودن فقط به سیم ها منحصر نمی شود بلکه کابل افشان نیز وجود دارد.
سیم افشان کاربرد های مختلفی در ساختمان ها، استفاده در برخی از آلات موسیقی، تامین برق دوربین های مداربسته و در ساخت برخی از محصولات برقی را دارند.

ویژگی و مشخصات سیم افشان

سیم افشان هادی

سیم های افشان می توانند به وسیله مس یا آلومینیوم انتقال برق را انجام دهند، مس در مقایسه با آلومینیوم رسانایی بالاتری دارد و همچنین مقاومت آن در برابر جریان الکتریسته کمتر است.

سیم افشان عایق

اکثر سیم های افشان با pvc عایق شده اند و از این بابت تفاوتی میان آن ها نیست، چون پی وی سی ارزان قیمت می باشد و انعطاف پذیری بالایی دارد، همچنین قابلیت ضد آب بودن آن به محبوبیتش افزوده و معمولا عایق سیم های افشان، قرمز و آبی است.

اندازه طول سیم افشان

سیم های افشان با اندازه و طول های مختلف به فروش می رسند که بنا بر استفاده باید طول درست را انتخاب کرد.

قیمت و فروش انواع سیم افشان از برقیجات

فروشگاه برقیجات عرضه کنند انواع سیم برق افشان در لاله زار و تهران است، جهت خرید این محصولات به سایت برقیجات مراجعه کنید.