کابل مخابراتی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید و قیمت کابل تلفن مخابراتی

کابل تلفن ( کابل زوجی )

کابل های تلفن ( کابل زوجی ) از در هم تابیدن دو سیم مسی عایق شده تشکیل شده اند، با پیچیدن سیم های در یکدیگر نویز های الکترومغناطیسی کاهش می یابد، همچنین کابل های زوجی و مخابراتی شرایط تعادل انتقال سیگنال ها را متعادل می سازند که نتیجه آن منجر به تداخل کمتر می شود، با توجه به بهبود یافتن نویز ها به واسطه پیچ خوردن سیم ها با یکدیگر، سرعت انتقال داده آن ها در مقایسه با سایر سیم ها افزایش می یابد.
این کابل مخابراتی به طور معمول شامل زوجی سیم قرمز و سیم سفید است که با هم پیچ خورده‌اند و بافته شده‌اند. در ادامه با انواع کابل های مسی مخابراتی آشنا می شویم.

انواع کابل تلفن مخابراتی

کابل های زوجی بنا بر قابلیت هایشان برای موارد متعددی کارآمد هستند، اصولا کابل های تلفنی بر اساس استفاده به دو نوع زمینی و هوایی تقسیم می گردند.

کابل تلفن هوایی

این کابل های مخابراتی هوایی در داخل ساختمان ها استفاده می شود و جنس رویه آن PVC است و انعطاف پذیر می باشد.

کابل تلفنی زمینی

مناسب محیط های بیرونی ساختمان هستند و به همین علت در مقایسه با کابل زوجی هوایی مقاومت و استحکام بیشتری دارند، جنس رویه آنها پلی اتیلن است که باعث می شود این کابل خمش کمی داشته باشد.

فروش انواع کابل مخابراتی زوجی

بنا به جنس رویه، نوع کابل، کیفیت سیم ها و سایر موارد قیمت کابل متغیر است، اما مس یکی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت سیم و کابل می باشد. جهت خرید انواع کابل های مخابراتی و تلفنی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.