فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

نوع سیم و کابل

رنگ

خرید و قیمت کابل کواکسیال

کابل برق کواکسیال

کابل های برق کواکسیال دارای چندین لایه هستند، در اصلی ترین لایه یا همان مرکز آن ها، یک هادی قرار گرفته است که به طور عمده جنسش از مس یا آلومینیوم است، در اکثر کابل های کواکسیال از هادی مس استفاده می شود، اطراف هادی را یک نارسانا با جنس پلی اتیلن پوشانده است که خود این نارسانا توسط رشته مس های نازک در هم تنیده شده، محصور می شود.
کابل های کواکسیال از مقاومت بالایی برخوردار باشند، طوری که اگر در کنار ابزار فلزی قرار گرفتند، دچار افت کیفیت نشوند، در گذشته کابل های کواکسیال برای اتصال به اترنت کاربرد داشتند اما امروزه استفاده از آن ها برای این امر منسوخ شده است.

انواع کابل کواکسیال

کابل های کواکسیال انواع بسیار زیادی دارند، مانند کابل کواکسیال شبکه، صوتی و ماهواره، آنتن، ترکیبی، کابل کواکسیال دوربین مداربسته، کابل کواکسیال مسی و یکی از پر استفاده ترین کابل های کواکسیال، کابل rg59 که است که هرکدام از آن ها بسته به نوع استفاده، کاربرد های مختلفی دارند.

کابل کواکسیال شبکه

کابل کواکسیال شبکه یک کانال فیزیکی که سیگنال الکتریکی را منتقل می کند.

کابل کواکسیال صوتی

کابل کواکسیال صوتی، نوعی کابل است که برای انتقال سیگنال صوتی از منبع به دستگاه پخش به کار می‌رود.

کابل کواکسیال تلویزیون

کابل کواکسیال تلویزیون یک نوع کابل شبکه است که برای انتقال سیگنال تلویزیونی به کار می‌رود. کابل کواکسیال تلویزیون برای انتقال سیگنال‌های تلویزیونی از منبع (مانند آنتن یا دستگاه پخش تلویزیون) به تلویزیون به کار می‌رود.

کابل کواکسیال ترکیبی

کابل ترکیبی، متشکل از یک کابل برق و یک کابل RG-59 می باشد و برای دوربین های مداربسته مناسب است، این کابل همزمان برق دوربین را تامین و ویدیو ها را منتقل می نماید.

کابل کواکسیال دوربین مداربسته

کابل کواکسیال دوربین مداربسته یک نوع کابل است که برای اتصال دوربین‌های مداربسته به سیستم dvr استفاده می شود. از کابل rg59 هم برای اتصال دوربین مداربسته به دستگاه استفاده می شود.

کابل کواکسیال مسی

کابل کواکسیال مسی، نوعی کابل است که برای انتقال سیگنال‌های الکتریکی در محیط‌های با نویز بالا به کار می‌رود

فروش و قیمت کابل کواکسیال

جهت خرید انواع کابل برق کواکسیال و اطلاع از تخفیف این کالا به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.