فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

رنگ بدنه

خرید و قیمت سیستم ارتباط داخلی سیماران

گوشی ارتباط داخلی سیماران

از گوشی ارتباط داخلی سیماران برای برقراری تماس بین واحد های یک ساختمان یا یک مکان استفاده می شود و برقراری تماس به واسطه آن هزینه به همراه نخواهد داشت. شرکت سیماران در زمینه تولید تجهیزات ارتباط داخلی توانسته موفق عمل کند و تا حدودی رضایت مشتریان را جلب کند. تمامی ارتباط داخلی آیفون تصویری سیماران نیازمند تجهیزاتی هستند، گوشی مرکزی DM، گوشی فرعی DF، گوشی مرکزی DMS و تغذیه از جمله مواردی هستند که برای راه اندازی یک سیستم ارتباط داخلی ضروری اند.
سیماران 2 نوع گوشی مرکزی با نمایشگر و بدون نمایشگر تولید کرده است تا مشتریان به علت اختلاف قیمت، دستشان برای خرید باز باشد، مورد مهم در زمینه گوشی های فرعی و مرکزی این است که می توان برای همه بخش های یک مکان از گوشی مرکزی استفاده کرد و هیچ گوشی فرعی برایش در نظر نگرفت تا همه افراد قابلیت برقراری تماس داشته باشند یا می توان تنها برای یک بخش از گوشی مرکزی استفاده تا فقط همان قسمت بتواند تماس گیرنده باشد. سیستم های ارتباط داخلی آیفون تصویری سیماران جهت تامین برق نیازمند تغذیه هستند اما ارتباط داخلی 1 به 1 از این قاعده بی نیاز است، ارتباط داخلی 1 به 20 تغذیه اینترکام 706/I و ارتباط داخلی 1 به 240 تغذیه 706/240 برایشان مناسب است، هر 8 گوشی نیازمند یک 1 منبع تغذیه است.

انواع ارتباط داخلی سیماران

  • ارتباط داخلی یک به یک
  • ارتباط داخلی 1 به 20 و ارتباط داخلی 1 به 240
  • گوشی مرکزی DM سیماران
  • گوشی فرعی DF سیماران
  • گوشی مرکزی(با نمایشگر) DMS سیماران

ارتباط داخلی یک به یک

ارتباط داخلی 1 به 1، صرفا مناسب ارتباط 2 مکان با یکدیگر است و از 3 سیم استفاده می شود. هر دو گوشی دارای دکمه زنگ است که با فشردن آن، تماس بین یکدیگر برقرار می شود و به راحتی می توانند با هم صحبت کنن.

ارتباط داخلی 1 به 20 و ارتباط داخلی 1 به 240

اگر تعداد مکان ها از 2 به بیشتر افزایش یابد، آنگاه باید از ارتباط داخلی 1 به 20 سیماران استفاده کرد، برای موارد بیشتر از 20، باید ارتباط داخلی 1 به 240 را در نظر گرفت.

گوشی مرکزی DM سیماران

به زبانی ساده گوشی مرکزی همانند یک تلفن است که دارای شماره می باشد و با شماره گیری هر بخش می توان با آن قسمت ارتباط ایجاد کرد.

گوشی فرعی DF سیماران

گوشی های فرعی DF بر رویشان عدد قرار ندارد، صرفا می توانند تماس پاسخ دهند و قابلیت تماس گرفتن ندارند.

گوشی مرکزی(با نمایشگر) DMS سیماران

این گوشی مرکزی نیز همانند DM است، اما با این تفاوت که در نوع DMS ها نمایشگری وجود دارد و شناسه بخشِ تماس گیرنده را نشان می دهد.

قیمت ارتباط داخلی سیماران

برای این مسئله قیمتی مشخصی نمی توان ابراز کرد، زیرا اینکه تعداد گوشی ها چه مقدار باشد یا از کدام نوع گوشی استفاده شود، روی هزینه تاثیر گذار است.

گارانتی ارتباط داخلی سیماران

تمامی محصولات ارتباط داخلی simaran خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 30 ماه گارانتی هستند.