فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

قیمت

گارانتی

خرید و قیمت لوازم جانبی دوربین مداربسته

تجهیزات و متعلقات دوربین مداربسته

برای راه اندازی و استفاده از سیستم های حفاظتی مانند دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط کننده و ... نیاز به لوازم جانبی سیستم های حفاظتی داریم که در ادامه آن هارا معرفی می کنیم.

انواع قطعات و لوازم یدکی دوربین مداربسته

p class="text-justify dark:text-bjstone"> برای نصب انواع قطعات سیستم های حفاظتی به قطعاتی زیادی مثل آداپتور و سوییچینگ، فیش BNC، فیش نری و داکت و ... نیاز است که در ادامه معرفی می کنیم.

آداپتور

دوربین ها برای فعالیت نیاز به برق دارند که برق آنها به وسیله آداپتور تامین می شود.

کابل کت سیکس و کواکسیال

p class="text-justify dark:text-bjstone"> برای راه اندازی برق یک سیستم و انتقال برق از دوربین ها به دستگاه DVR یا NVR از کابل Cat 6 یا RG استفاده می کنیم

هارد H.D.D

همچنین ذخیره سازی اطلاعات نیازمند یک هارد می باشد، که هارد های بنفش بهترین گزینه برای انتخاب هستند، به علت اینکه مدام در حال ذخیره اطلاعات است

سوییچ شبکه

در نوع دوربین های IP به علت تک ورودی بودن دستگاه NVR برای اتصال چندین دوربین به آن نیازمند سوییچ شبکه هست

فیش BNC

فیش BNC مخفف British Naval Connectorبرای اتصال دوربین به دستگاه ضبط ویدیو نیازمند کابل هستیم، که در دوربین های آنالوگ و دستگاه های DVR از کابل کواکسیال استفاده می شود، کارایی فیش BNC در این میان این است که کابل کواکسیال را به دوربین متصل می نماید، همچنین این فیش بر کیفیت صدا و تصویر اثرگذار است، این فیش هم مانند سایر فیش ها دو بعد نری و مادگی دارد.

فیش نری

فیش نری هم نمونه ای دیگر از لوازم مورد نیاز در نصب دوربین است که به واسطه آن سیم آداپتور به دوربین نصب می شود.

داکت

داکت یک محافظ پلاستیکی است که سیم ها به منظور محافظت و زیبایی در آن قرار می گیرند، اما داکت ها در ضد آب نیستند پس برای محیط های داخلی مناسب هستند.

جعبه تقسیم

از آنجایی که آداپتور مسئولیت تامین برق یک دوربین را برعهده دارد و سلامت آن در کارکرد دوربین در لحظه اثر مستقیم دارد، آن را در محفظه ای نگهداری می کنند ضد آب و رطوبت است.

رک

دستگاه های ضبط ویدیو NVR و DVR محل نگهداری تمامی اطلاعات و تصاویر ضبط شده توسط دوربین هستند، اگر آسیبی ببینند، تمامی اطلاعات و ویدیو ها از بین می رود، از این جهت آن ها در قوطی به نام رک نگهداری می شوند، که رک ها دارای فن هستند تا محیط داخلی آنها خنک باشد و همچنین دارای محیطی برای عبور کابل ها هستند تا عبور و مرورشان بی نظمی ایجاد نکند.

قیمت لوازم جانبی دوربین مدار بسته

تمامی مواردی که ملاحظه کردید با کیفیت های متنوع در بازار موجود هستند از طرفی به علت نوسانات، قیمت مشخصی نمی توان برای آن در نظر گرفت، ولی شما می توانید همین الان دوربین مداربسته به همراه لوازم مورد نیازش را از فروشگاه barghijat تهیه فرمایید.