وال واشر

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت وال واشر

وال واشر

وال واشرو یا چراغ وال واشر خطی، نوعی از پروژکتورها هستند که با قرار گرفتن لامپ های ال ای دی کنار یکدیگر تشکیل می شوند و معمولا این ال ای دی ها 1 وات هستند و از طول 5 تا 500 سانتی متر تولید می شوند. این وال واشر های رنگی می توانند به صورت عمودی یا افقی بتابند. از والواشرها بیشتر برای زیباتر شدن هرچه بیشتر محیط استفاده می شوند و کمتر برای روشنایی و نور فضا از این چراغ ها استفاده می شود. آنها عمدتا برای نمای ساختمان ها، دیوار ها و پل ها و بناهای تاریخی مناسب می باشند.
والواشر ها در رنگ های آفتابی، مهتابی و فول کالر موجود هستند .مدل دیگری از والواشر ها وجود دارند که از هفت رنگ تشکیل شده است که به آن ها وال واشر های rgb یا وال واشر هفت رنگ می گویند.

انواع چراغ وال واشر led

وال واشر های ال ای دی انواع بسیار زیادی دارند مانند وال واشر گرد، وال واشر توکار ، وال واشر دو طرفه، وال واشر قرمز، وال واشر تکی و ... که هرکدام بسته به نوع فضایی که مد نظر ما است، استفاده می شوند.

قیمت وال واشر

یک وال واشر از قطعات مختلفی از جمله دیود های نوری، بدنه، لنز و درایور تشکیل می شود، هرکدام از این موارد با کیفیت و قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند که به کار بردنشان در محصول بر قیمت وال واشر اثر مستقیم می گذارد، پس نمی توان قیمتی ثابت یا مشخصی را بیان کرد.