چراغ سنسوردار

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

خرید و قیمت چراغ سنسوردار سقفی و چراغ سنسوردار دیواری

چراغ سنسوردار سقفی ال ای دی

چراغ سنسوردار سقفی ال ای دی از محصولات پرفروش چراغ ها به حساب می آیند. مطمئنا تا به حال به چراغ های سنسوردار داخل راهرو ساختمان یا پارکینگ دقت کرده اید یا حتی اگر نظرتان را جلب هم نکرده باشند، موجب راحتی شما که بوده اند، بدون زدن کلید به محض ورود روشن می شوند. برخی از چراغ های سقفی سنسوردار به محض دریافت صدا و برخی با تشخیص حرکت روشن می شوند، در نتیجه باعث می شوندکه عمر لامپ هایش طولانی و باعث بهینه سازی مصرف برق شوند.

انواع چراغ سنسوردار

چراغ های سنسوردار انواع بسیار زیادی دارند که تعدادی از این محصولات را با هم بررسی میکنیم.

چراغ سنسوردار سقفی پلاستیکی

چراغ سنسوردار پلاستیکی بدنه ای از جنس ABS پلاستیک و حباب طلقی دارد، این چراغ نسبت به  چراغ سنسوردار فلزی شیشه ای سبک تر است و به همین جهت برای پارکینگ ها و خانه های جدید که سقف اکثرشان کاذب

چراغ سنسوردار سقفی قاب شیشه ای

جنس این چراغ سنسوردار LED از فلز ضدزنگ است و حبابش از جنس شیشه می باشد، با طرح های مختلف در بازار به فروش می رسد، دارای استحکام بالایی است و نسبت به طلقی گران تر است، قیمت چراغ سقفی سنسوردار قاب شیشه ای مناسب است و مصرف انرژی کم و روشنایی زیادی دارند.

چراغ سنسوردار دیواری

چراغ سنسوردار حرکتی دیواری بدنه ای از جنس فلز دارد و حبابش از شیشه است، این چراغ ها مناسب نصب روی دیوار و با طرح های متنوعی در بازار در حال تولید هستند که می توانند به راهرو ها زیبایی ببخشند و با روشن شدن خودکار از زمین خوردن و یا آسیب دیدن افراد در تاریکی جلوگیری می کنند.

چراغ سقفی سنسوردار smd

این چراغ ها یکی دیگر از مدل های چراغ های سقفی سنسوردار می باشند که نور را در همه محیط پخش میکنند.

قیمت لامپ و چراغ سنسوردار از برقیجات

با توجه به کیفیت مواد به کار رفته، کارخانه سازنده، نوع چراغ، قیمت ها متفاوت هستند، ولی به طورکلی به ترتیب از پایین ترین قیمت بخواهیم بگوییم ابتدا چراغ های پلاستیکی، سپس شیشه ای فلزی و در جایگاه آخر led ها قرار دارند.

گارانتی چراغ سنسوردار سقفی

تمامی چراغ های خریداری شده از برقیجات دارای 12 ماه گارانتی و ضمانت پس فروش می باشند.