چراغ ریلی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها

Products

خرید و قیمت چراغ ریلی

چراغ ریلی سقفی و دیواری

چراغ ریلی سقفی و دیواری، شاید اسمش یادآور یک ریل باشد که چراغ بر روی آن حرکت می کند، این تصور تا حد زیادی درست است اما نزدیک ترین توضیح و ایجاد یک تصویر ذهنی از آن بدین گونه است که این لامپ ریلی شامل یک ریل است که عموما جنس آن از آلومینیوم می باشد و بر رویش تعدادی چراغ با فاصله های منظم نصب شده اند. این ریل می تواند یک خط مستقیم باشد یا به شکل حرف انگلیسی L و حتی به حالت 3 راهی T شکل یا 4 راهی X باشند. از کاربرد های اصلی چراغ های ریلی می توان به جلوه دادن اثرات هنری مثل نقاشی ها و تابلو فرش های روی دیوار اشاره کرد.
برای هر چراغ ریلی لامپ خور، نیاز به یک سیم کشی جدا نیست، بلکه سیم ها از داخل یک ریل رد می شوند که برای تامین برق و انرژی تمامی لامپ ها کافی است. روکش دار بودن سیم ها در چراغ های ریلی سقفی توکار و چراغ های ریلی روکار بسیار حائز اهمیت می باشند که باعث ایجاد اختلال و مخاطره نشوند. از بعضی چراغ ها در خانه ها و منازل مسکونی استفاده می شوند که به چراغ های ریلی خانگی معروف هستند و برخی در فروشگاه ها و مراکز تجاری به کار می روند که به چراغ های ریلی فروشگاهی شناخته شده هستند. از هالوژن ریلی در گالری ها، موزه ها، محیط های بزرگ، کافی شاپ ها و ویترین ها برای نمایش دادن هرچه بهتر محصولات استفاده می شوند.
چراغ های پروژکتور ریلی به علت طراحی و شکل ظاهری خاصی که دارند، زیبایی و جلوه مدرنی به محیط می دهند ، این چراغ ها روی ریل می توانند در زوایا مختلف قرار بگیرند و قابلیت چرخش دارند و نور مورد نیاز محیط را تامین می کنند. لامپ های به کار رفته در چراغ های ریلی از نوع SMD و COB است که استفاده از لامپ ال ای دی باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

قیمت چراغ های ریلی

عواملی مختلفی بر قیمت چراغ پرژکتور ریلی اثرگذار هستند از جمله ظاهر، جنس بدنه، مواد به کار رفته در ساخت آن، میزان رسانایی و متراژ ریل، به همین خاطر نمی توان قیمتی مشخص اعلام کرد، اما هنگام خرید باید به این نکته که برق ساختمان جوابگو باشد و ریل توانایی تحمل وزن چراغ ریلی هالوژنی را داشته باشد، دقت شود

گارانتی چراغ ریلی

کلیه چراغ های خریداری شده از barghijat شامل 12 ماه ضمانت نامه پس از فروش هستند.