چراغ خیابانی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

خرید و قیمت چراغ خیابانی ال ای دی

چراغ خیابانی

مطمئنا برای یکبار هم که شده از کوچه های تاریک عبور کرده اید و احساس ترس آمده سراغتان! بی آنکه نظرتان جلب شده باشد وجود یک منبع روشنایی در کوچه و خیابان چقدر می تواند به شما حس امنیت بدهد. چراغ های روشنایی کوچه و خیابانی که در سطح شهر قرار دارند در ارتقا این حس امنیت و آرامش نقش اساسی دارند. هنگام نصب و استفاده از چراغ های خیابانی و چراغ خیابانی قدیمی باید به نکاتی همچون زیبایی و ظاهر و کیفیت و از همه مهم تر درجه حفاظت IP توجه کرد، انواع مختلفی دارند، در گذشته لامپ های به کار رفته در چراغ های خیابانی عموما گازی بودند ولی با پیشرفت تکنولوژی به لامپ های خیابانی LED تغییر کردند، اما گمان نکنید تمامی چراغ های نصب شده در معابر LED هستند.

انواع چراغ خیابانی ال ای دی

انواع مختلفی از چراغ های خیابانی led در بازار موجود است که ما به طور خلاصه با چند نمونه از آن ها آشنا می شویم.

چراغ خیابانی SMD

با استفاده از دیود های نوری که در سطح چراغ پخش شده اند، نور در محیط پخش می شود و در رنگ های آفتابی و مهتابی دربازار موجود هستند. قیمت چراغ خیابانی اس ام دی با توجه به جنس و نوع لامپ به کار رفته در چراغ متفاوت است.

چراغ خیابانی COB

در نوع COB دیود های به صورت متمرکز واقع شده اند که به پیروی از آنها و با وجود رفلکتور نور به صورت متمرکز می تابد.

چراغ خیابانی لاک پشتی

نوعی دیگر از چراغ روشنایی معابر، چراغ خیابانی لاک پشتی است که حالت و شکل این چراغ باعث شده است که به چراغ های لاک پشتی معروف شوند.

چراغ خیابانی بخار سدیم

این چراغ ها گونه ای از چراغ های قدیمی هستند که با بخار سدیم کار میکنند و از روشنایی مناسبی برخوردار هستند.

قیمت لامپ خیابانی

به علت تفاوت در کیفیت مواد به کار رفته در چراغ، سیاست های شرکت سازنده، نوسانات بازار، نمی توان قیمتی مشخصی را اعلام کرد. جهت اطلاع از قیمت چراغ تیر برق قدیمی و قیمت چراغ خیابانی ال ای دی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.

گارانتی چراغ های خیابانی

تمامی چراغ های خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 12 ماه خدمات پس از فروش می باشند.