پروژکتور

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترهاProducts

خرید و قیمت پروژکتور ال ای دی

پرژکتور ال ای دی (LED)

پرژکتور های ال ای دی یکی از پرکاربرد ترین چراغ هایی هستند که در حال حاضر، در بسیاری از اماکن از جمله استادیوم ها، بوستان ها، کنسرت ها، مراکز تجاری و به طور کلی برای روشنایی فضاهای بیرونی استفاده می شوند. علاوه بر این پروژکتور لامپی، در به چشم آمدن بیشتر مراکز تجاری نقش بزرگی ایفا می کند، در گذشته منبع نوری آنها با استفاده از گاز های جیوه یا بخارسدیم روشن می شد اما با پیشرفت تکنولوژی، پروژکتور های ال ای دی با عمری بیشتر و مصرف انرژی کمتر در بازار عرضه می شوند.

انواع پرژکتور ال ای دی

انواع مختلفی پرژکتور led در بازار وجود دارد، مانند پروژکتور خطی ال ای دی، پروژکتور ال ای دی خیابانی، پروژکتور ال ای دی شارژی، پروژکتور ال ای دی سقفی، پروژکتور rgb یا پروژکتور هفت رنگ که هرکدام بسته به نوع محیط مورد نظر استفاده می شوند.

پروژکتور smd

چراغ پروژکتور smd مدلی دیگری از پروژکتور ها می باشند، در نوع SMD دیود های نوری رو صفحه مدار، لحیم می شوند و نور را با عمق میدان بیشتری یا به اصطلاح گسترده تر می تابانند، SMD ها بیشتر مناسب محیط های بزرگ هستند.

پروژکتور cob

در پروژکتور led cob مقدار ال ای دی هایی که وجود دارد از SMD بیشتر است، نور آن به طور متمرکز می تابد و بیشتر مناسب مراکز با سقف های بلند و موزه ها است.

قیمت پروژکتور ال ای دی

چون کیفیت مواد به کار رفته در ساخت پروژکتور، شرکت سازنده و دیگر عوامل بر قیمت یک محصول اثر مستقیم دارند، نمی توان قیمتی مشخص اعلام کرد. جهت دریافت لیست قیمت پروژکتور به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.

گارانتی پروژکتور

تمامی پرژکتور های خریداری شده از برقیجات دارای 12 ماه گارانتی می باشند.