چراغ سقفی توکار

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

خرید و قیمت پنل چراغ سقفی توکار

چراغ سقفی توکار ال ای دی

چراغ سقفی توکار ال ای دی یکی از رایج ترین انواع نورپردازی است که به عنصری مهم در اتاق نشیمن، اداری، ساختمان تجاری، نمایشگاه، سالن اجتماعات و ... تبدیل شده است و تفاوت تنوع آن به شما این فرصت را می دهد که بهترین انتخاب خود را با توجه به نیازتان انجام دهید. پنل های سقفی توکار از پر استفاده ترین وسایل روشنایی در انواع مکان های مختلف است. این چراغ ها به صورت توکار در سقف ها به کار برده می شوند و جلوه بسیار زیبایی در فضا ایجاد می کنند. برای استفاده از چراغ های سقفی توکار led لازم است با توجه ابعاد آن ها در سقف برشی ایجاد شود، سپس پنل در آن قرار می گیرد، از همین جهت ابعاد پنل انتخابی شما از اهمیت بالایی برخوردار است. جنس بدنه این چراغ می تواند پلاستیکی یا فلزی و شیشه ای باشد که فلزی آن دوام بهتر و قیمت بیشتری دارد و از لحاظ تکنولوژی به دو دسته SMD و COB تقسیم می شوند.

انواع پنل سقفی توکار ال ای دی

  • پنل سقفی توکار smd
  • چراغ سقفی توکار cob
  • چراغ سقفی توکار مربعی
  • چراغ سقفی توکار دایره ای
  • لامپ شمعی و اشکی
  • لامپ ال ای دی یووی

پنل سقفی توکار smd

چراغ های سقفی SMD نوعی دیگر از فناوری مرسوم جهت روشنایی هستند، LED ها در صفحه به ویژه اطراف پخش هستند و روی آنها دیفیوزر نصب می شود که موجب پخش نور در فضا می شود، پنل های سقفی توکار SMD مناسب خانه، اداره، فروشگاه هستند، آنها کاملا محیط را بدون سایه انداختن روشن می کنند.

چراغ سقفی توکار cob

یکی از فناوری های جدید است که در آن ال ای دی ها در یک نقطه متمرکز در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نوری متمرکزی را ایجاد می کنند، سپس یک شیشه شفاف روی آنها قرار می گیرد و ظاهر چراغ را تکمیل می کند، پنل های سقفی cob بیشتر مناسب مکان هایی است که تمرکز نور بر آن ها اهمیت دارد، مانند موزه ها، ویترین ها و طلافروشی ها. قیمت چراغ سقفی توکار cob از 60 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغیر است.

چراغ سقفی توکار مربعی

یکی دیگر از انواع پنل های سقفی توکار، پنل های توکار مربعی هستند که از لحاظ تکنولوژی مانند دیگر چراغ های سقفی هستند و فقط شکل ظاهری آن ها متفاوت است.

چراغ سقفی توکار دایره ای

این چراغ ها مدل دیگری از پنل هاس سقفی توکار هستند که به شکل دایره بوده و در وات های مختلف تولید می شوند.

پنل سقفی توکار 60 در 60

چراغ توکار سقفی 60 در 60 از معروف ترین پنل های توکار هستند که کاربرد بسیار زیادی در محیط های اداری و مجتمع های تجاری دارند. این محصولات روشنایی بسیار زیادی دارند و نور را به همه طرف پخش می کنند. این چراغ ها از نوع ال ای دی بوده و مصرف انرژی بسیار کمی دارند.

قیمت چراغ توکار سقفی از برقیجات

اصلا نمی شود قیمتی مشخص برای پنل های سقفی در نظر گرفت، کیفیت موارد به کار رفته در آن ها، SMD یا COB بودنشان، شرکت سازنده، عواملی هستند که بر قیمت اثرگذارند.