چراغ دفنی

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها


Products

خرید و قیمت چراغ دفنی

چراغ پارکتی دفنی ال ای دی

چراغ پارکتی دفنی ال ای دی نوعی از ابزار روشنایی می باشد که درون زمین قرار می گیرد و برعکس اکثر مواقع که نور از بالا تابیده می شود، در چراغ های دفنی نور از پایین به بالا تابش دارد که بسیار جالب و متمایزکننده درعرصه روشنایی است. چراغ های دفنی در کنار زیبایی که به محیط پیرامون خود می دهند از نور و روشنایی مناسبی برخوردار هستند. این چراغ های دفنی سنگی بیشترین استفاده را در زمین ویلا ها، بوستان ها، رستوران ها، ورودی ساختمان ها، باغ تالارها دارند.

انواع چراغ دفنی روکار(چراغ چمنی)

نمونه های زیادی از چراغ های دفنی در بازار وجود دارد، مثل چراغ دفنی باغچه، چراغ دفنی پارکی، چراغ دفنی دیواری، چراغ دفنی چمنی و بسیاری از چراغ ها که در انواع مکان های مختلف استفاده می شوند که ما در ادامه چند تا از این چراغ های ال ای دی را معرفی میکنیم.

چراغ دفنی خورشیدی

چراغ های دفنی نور خورشید را در خود ذخیره می کنند و سپس آن را به برق تبدیل می کنند و روشن می شوند. از مزیت های این چراغ به عدم نیاز به سیم کشی می توان اشاره کرد.

چراغ دفنی گرد و چراغ دفنی مربعی و مستطیلی

چراغ دفنی مربعی و مستطیلی در ابعاد و وات های مختلف تولید می شود و هنگام خرید باید به اندازه آن دقت کرد، در نوع دایره ای وات آن به میزان LED که در آن به کار رفته بستگی دارد، مثلا یک چراغ دفنی دایره ای 5 وات، دارای 5 LED است، توجه به قطر آن یکی از مهمترین نکات هنگام خرید است.

قیمت و خرید چراغ دفنی

تا به همینجا متوجه شدیم انواع مختلفی از چراغ های دفنی در بازار موجود هستند که حتی اگر وات آن ها تغییر کند به همان میزارن تعداد LED ها افزوده یا کاسته می شوند، کیفیت مواد به کار رفته و دیگر عوامل بر قیمت تاثیر دارند، لذا نمی توان قیمتی مشخص بیان کرد.

گارانتی چراغ دفنی

تمامی چراغ های خریداری شده از فروشگاه برقیجات دارای 12 ماه خدمات پس از فروش می باشند.