فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

قیمت

جنس بدنه

رنگ نور

خرید و قیمت چراغ روکار ال ای دی

چراغ سنسوردار سقفی ال ای دی

پنل های سقفی روکار وسایل روشنایی جدید و مدرنی می باشند، شکل و ظاهر جذابی دارند و مناسب اکثر مکان ها هستند، بهره نوری خوب و مطلوبی دارند، تنها یک بار قرار گرفتن در مکانی که از آنها استفاده شده، ممکن است آدم را به فکر وا دارد تا جهت تامین روشنایی محل کار یا حتی منزل پنل های سقفی تهیه کند.

چراغ سقفی روکار led

چراغ سقفی روکار LED یکی دیگر از مدل های چراغ های سقفی می باشند که در سقف خانه ها و ساختمان ها نصب می شوند. جنس بدنه این محصولات فلزی، پلاستیکی یا حتی شیشه ای می باشند. پنل های روکار در شکل های مختلفی مانند دایره ای و مستطیلی تولید می شوند که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم. فناوری به کار رفته در این چراغ ها از نوع چراغ های روکار اس ام دی smd و cob می باشند که بسته به حالت نوردهی که دارند در محیط های مختلف استفاده می شوند.

انواع چراغ سقفی روکار ال ای دی

همان طور که در متن بالا گفته شد، چراغ سقفی روکار لوکس از نظر تکنولوژی به smd,cob تقسیم بندی می شوند و از لحاظ شکل ظاهری به سه دسته پنل روکار مربعی و گرد و استوانه ای طبقه بندی می شوند.

چراغ سقفی روکار مربع و مستطیل

پنل ها از نظر ظاهر انواع مختلفی دارند، برخی از آنها پنل روکار مربع و پنل سقفی روکار مستطیل هستند که در سایز های بزرگتر و کوچکتر تولید می شوند. محبوب ترین نوع پنل سقفی مربعی، سایز 60 در 60 می باشد.

چراغ سقفی روکار گرد

یکی دیگر از شکل های پنل های سقفی روکار، پنل های دایره ای می باشند که در نوع خودش بسته به هدف استفاده در بسیاری از اماکن نصب می گردند.

چراغ روکار استوانه ای

یکی از محبوب ترین پنل های تزئینی روکاری که در انواع مکان ها مانند رستوران ها وکافه ها استفاده می شوند، چراغ سقفی روکار استوانه ای led است که ظاهر بسیار شیک و زیبایی دارند.

پنل سقفی روکار 60 *60

پنل روکار 60 * 60 یکی دیگر از مدل های معروف این چراغ ها به حساب می آیند که در انواع مکان های مختلف مخصوصا اداره ها و مکان های تجاری استفاده بسیار زیادی دارند. چون نور دهی و روشنایی بسیار زیادی را در فضا ایجاد می کنند.

قیمت چراغ سقفی روکار از فروشگاه برقیجات

با توجه به مطالبی که نوشته شده، مسلما متوجه شده اید که یک پنل انواع و تکنولوژی های مختلفی دارد که هرکدام از آنها بر قیمت اثرگذار هستند، اما در توضیح کلی می توان گفت قیمت پنل های سقفی روکار در مقایسه با قیمت پنل های سقفی توکار هزینه کمتری دارند.

گارانتی پنل های سقفی روکار

تمامی چراغ های روکار خریداری شده در barghijat تا 24 ماه گارانتی دارند.