فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

نوع سرپیچ

کشور سازنده

نوع لنز

زاویه نوردهی

توان مصرفی

رنگ نور

خرید و قیمت لامپ ال ای دی و کم مصرف

لامپ ال ای دی (LED)

لامپ، وسیله ای است که کمتر کسی در زندگی امروز به اهمیت آن فکر می کند، در حالی که این شی نوربخش به نوع خودش طی 24 ساعت زندگی امروز بشر قادر است در میزان اثرگذاری فعالیت های انسان نقش بزرگی ایفا کند. به طور کلی کمبود یا فزونی آن باعث خستگی، کسلی و حتی افسردگی می شود، لذا انتخاب یک لامپ صحیح متناسب با محیط نکته ای مهم و قابل توجه است که علاوه بر تاثیر در جسم و روح شما به زیبایی فضا نیز کمک شایانی می کند. از انواع لامپ های فوق کم مصرف بوده که طول عمر و کارایی بیشتری نسبت به لامپ های رشته ای دارد به طوری که می تواند فضا های بزرگ را به خوبی روشن و تحت پوشش قرار دهد. این سبک لامپ در رنگ های متفاوت تولید می شود که به زیبایی هرچه بیشتر فضا نیز می افزاید.

انواع لامپ led

  • لامپ کم مصرف
  • لامپ هالوژن
  • لامپ حبابی
  • لامپ استوانه ای
  • لامپ شمعی و اشکی
  • لامپ ال ای دی یووی

لامپ کم مصرف

لامپ های  کم مصرف که با نام دیگر فلورسنت فشرده هم شناخته شده هستند، با هدف جایگزینی برای لامپ های رشته ای به منظور مصرف کمتر تولید شده است. میزان نوردهی این لامپ ها ازلامپ های رشته ای بیشتر بوده وهمچنان قیمت ارزان تر و طول عمر بیشتری دارند.

لامپ هالوژن

مدلی دیگر از لامپ های ال ای دی، لامپ های هالوژنی هستند که در دو نوع مات و شفاف تولید می شوند و مهمترین ویژگی آن نور سفید و درخشنده اش است، که در دو نوع لامپ smd و لامپ cob تولید می شوند که بسته به نیاز از هرکدام در فضای مد نظر استفاده می شود.

لامپ حبابی

معمول ترین نوع لامپ که جایگزین لامپ های حبابی رشته ای و کم مصرف است و بیشتر مناسب روشنایی عمومی، پذیرایی، اتاق خواب و اتاق کودک است.

لامپ استوانه ای

لامپ های ال ای دی هستند که ظاهر استوانه ای شکل دارند و در انواع وات های مختلف تولید می شوند.

لامپ شمعی و اشکی

این سبک لامپ در دو شکل شمعی و اشکی تولید می شود و کاربرد آن برای لوستر است.

لامپ ال ای دی یووی

لامپ های یو وی از سری های دیگر لامپ های ال ای دی می باشد که در تجهیزات پزشکی کاربر دارد.

خرید اینترتی لامپ از لاله زار

فروشگاه برقیجات نماینده لامپ های ال ای دی از شرکت های داخلی و خارجی می باشد و تمامی لامپ های خود را با گارانتی 12 ماهه و ضمانت اصل بودن کالا عرضه می کند و شما هیچ نگرانی بابت خرید خود ندارید. جهت خرید انواع لامپ های ال ای دی به سایت ما مراجعه کنید.