لامپ ادیسون

فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
Products

خرید و قیمت لامپ ادیسونی

لامپ های ادیسونی

لامپ های ادیسونی مجموعه ای از لامپ های رشته ای و لامپ های فیلامنتی هستند که برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. این لامپ ها اغلب برای تزئین هتل، رستوران، کافه و مراکز خرید استفاده می شوند تا حس نوستالژیک به محیط بدهند. رشته های تنگستن از حباب این لامپ ها دیده می شوند و باعث زیبایی هرچه بهترمحیط می شوند.
اگر می خواهید تغییر بزرگی در دکوراسیون منزل یا محل کار خود ایجاد کنید، می توانید از لامپ های تزئینی ادیسونی استفاده کنید. لامپ های ادیسون نور بسیار ملایمی دارند، بنابراین به چشم شما آسیبی نمی رسانند و به راحتی می توانید رشته های داخل لامپ را ببینید.

انواع لامپ ادیسونی

لامپ های ادیسونی از زیبا ترین لامپ های بازار به حساب می آیند که در شکل های مختلفی بسته به فضای مورد نظر، استفاده می شوند. عمده تفاوت لامپ ادیسون در شکل حباب است که به چند مورد آن اشاره میکنیم. لامپ ادیسونی مهتابی، لامپ ادیسونی شمعی، لامپ ادیسونی کم مصرف، لامپ ادیسونی چوبی، لامپ ادیسونی بزرگ و لامپ ادیسونی حبابی و ... از انواع مختلف لامپ های ادیسونی به حساب می آیند که بسیار شیک و مدرن هستند. از معروف ترین مدل های لامپ های ادیسونی می توان به لامپ ادیسون گرد مثل G125 G200 و لامپ ادیسونی خیاری T300 و T200 اشاره کرد.
یک مدل دیگر از لامپ های ادیسونی که شما می توانید تهیه کنید، خرید لامپ ادیسونی برای لوستر ها است که فضای زیبایی را در محیط به وجود می آورند. سرپیچ به کار رفته در لامپ های ادیسونی رنگی از نوع E27 می باشد. در کل لامپ های ادیسونی حبابی شدت نور کم و گرمای بسیار زیادی تولید می کنند. این لامپ ها در کنار زیبایی و جلوه ای که به فضا می دهند، مصرف انرژی زیادی دارند و باید در تعداد لامپ هایی که در محیط استفاده می کنیم، دقت و حساسیت داشته باشیم.

خرید و فروش لوستر لامپ ادیسونی کم مصرف از برقیجات

فروشگاه برقیجات نماینده انواع لامپ های ادیسونی با برند های داخلی و خارجی است و شما می توانید بدون هیچ نگرانی انواع لامپ های کم مصرف و لامپ های ال ای دی را با گارانتی 12 ماهه خریداری کنید.