فیلتر
مرتب سازی
پاک کردن فیلترها
برند

رنگ نور

خرید لوازم نظافتی و شستشو

ما در فروشگاه اینترنتی برقیجات، لوازم نظافتی و لوازم شستشو را از بهترین برند های ایرانی و خارجی همراه با مشخصات فنی دقیق ارائه می‌دهیم و شما می‌توانید به راحتی و مطمئن، خرید خود را انجام دهید. چرا که تمامی کالا های نظافتی و شست و شو مانند تمام تجهیزات و لوازم خانگی عرضه شده در برقیجات از بهترین برندها و دارای گارانتی معتبر و شرکتی هستند.
در ادامه با انواع لوازم نظافتی و شست و شو به طور مختصر آشنا می‌شویم.

قیمت انواع تجهیزات شستشو و نظافت

لوازم شستشو و نظافت با توجه به کارکرد، جنس و برندی که دارند از قیمت های مختلفی برخوردار هستند. این محصولات شامل موارد زیر است:

 • اتوبخار
 • بخارشوی
 • جاروبرقی
 • جاروشارژی
 • اتوبخار

  اتوبخار ساده ترین شکل اتو است که در تمامی منازل یافت می‌شود، این محصول سبک و قابلیت جا‌ به‌‌ جایی راحتی دارد. از این محصول برای صاف کردن اکثر پارچه‌ها استفاده می‌شود.

  بخارشوی

  در بخارشوی، آب به سرعت گرم و داغ می‌شود و به صورت بخار داغ، خارج می‌شود و باعث سریع تر تمیز شدن محیط می‌شود.

  جاروبرقی

  جاروبرقی در واقع یک مکنده قوی است که آشغال های ریز را از روی زمین می‌مکد، این وسیله‌ها امروز دارای حالات و درجات متفاوتی هستند که می‌توان شدت مکیدن آن‌ها را تنظیم نمود.

  جاروشارژی

  جاروشارژی کابردش مانند جارو برقی است اما با این تفاوت که قدرت مکش کمتری دارد ولی در مقابل وزنش سبک تر و حمل آن آسان می‌باشد.

  خرید اینترنتی لوازم شستشو و نظافت از برقیجات

  شما مشتریان و همکاران محترم می‌توانید انواع محصولات لوازم نظافت و شستشو را از سایت برقیجات با تخفیف خوب و همراه با گارانتی، تهیه کنید.