فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

گارانتی

قیمت

تعداد واحد

خرید و قیمت درب بازکن آیفون تصویری و صوتی سیماران (Simaran)

سالیان سال است که در اکثر منازل آیفون های تصویری جای آیفون صوتی را گرفته اند و در زمینه امنیت تا حدی زیادی موثر عمل کرده اند، آیفون های تصویری با برند ها مختلف تولید می شوند و به فروش می رسند، که یکی از این برند ها درباز کن های تصویری و صوتی سیماران می باشند، با بیش از 50 سال فعالیت! از سال 1384 تولید آیفون های تصویری را آغاز کرده است و تا به الان این روند ادامه داشته، تا جایی که امروزه سیماران تبدیل ها به یکی از قطب ها و پرچمداران در زمینه تولید آیفون های تصویری با برند ایرانی شده است.

آیفون تصویری و گوشی آیفون صوتی سیماران (Simaran)

آیفون تصویری و گوشی آیفون صوتی سیماران یکی از بهترین درب بازکن های حال حاضر بازار می باشند. در حال حاضر شرکت سیماران تولیدکننده بیش از 12 نوع مانیتور در ابعاد، ظواهر و ویژگی های متفاوت دارند.

انواع آیفون سیماران

انواع مختلفی از ایفون های سیماران در کارخانه های این شرکت تولید می شوند که در سه سایز 3/5، 4 و 7 اینچ اشاره کرد که در دو مدل آیفون های حافظه دار و بدون حافظه سیماران تولید می شوند.

آیفون درب بازکن تصویری سیماران

p class="text-justify dark:text-bjstone"> در دسته درب بازکن تصویری سیماران مدل های 43TKM، 72TKM، 43HS جز پرفروش ترین ها هستند، مدل های TK آیفون های ساده بدون حافظه سیماران هستند اما مدل های TKM دارای حافظه می باشند و به آیفون های حافظه دار تصویری سیماران معروف هستند و می توانند به تعداد دفعات زنگ خوردن، عکس و فیلم تهیه کنند، مدل هایی که در انتهای یا میانه نامشان حرف W است، قابلیت اتصال به وای فای و کنترل از راه دور را دارند که به آیفون های تصویری وای فای دار (wifi) سیماران معروف می باشند، حتی گونه ای از مانیتور ها قابلیت ارتباط داخلی و تماس بین واحد ها دارند که مدل های درب بازکن سیماران 78MW، 72TKM از این ویژگی برخورردارند.

پنل آیفون تصویری و صوتی سیماران

در بین پنل های درب بازکن صوتی و تصویری سیماران، درحال حاضر 3 نوع فوژان، فرداد و فراز تولید می شوند که برخی از آنها شاسی دار و گونه ای دیگر کارتخوان می باشند و با نام N درانتهای مدل آن ها شناخته شده هستند، در واقع پنل های کارتخوان سیماران علاوه برداشتن شاسی برای به صدا در آوردن زنگ واحد، به واسطه تگ که حکم کلید را برای آن ها دارند، درب باز می شوند. دسته ای از پنل های تصویری شرکت سیماران برای مجتمع و برج های بزرگ که دارای تعداد فراوانی از واحد ها هستند طراحی شده است و با نام پنل های کدینگ سیماران شناخته می شود، که این دسته از پنل دارای اعداد 0 تا 9 می باشد و به وسیله دیکودر عمل می کند، با فشار دادن شماره واحد، زنگ به صدا در می آید.

آیفون مانیتور صوتی سیماران

دسته ای دیگر از کالاهای تولیدی شرکت آیفون های صوتی سیماران می باشند، که در مقایسه با آیفون های تصویری سیماران امنیت کمتری دارند و اقتصادی هستند، آیفون های صوتی مناسب افرادی است که قصد دارند هزینه پایین تری بپردازند.

ارتباط داخلی سیماران

مبحث ارتباط داخلی مسئله ای است که می تواند در روند کاهش هزینه اماکنی که افراد مدام نیازمند ارتباط با یکدیگر هستند، بسیار موثر باشد، زیرا به وسیله چند گوشی بدون ایجاد هزینه می توان با سایر واحد ها یا بخش ها تماس گرفت.

قیمت مانیتور آیفون تصویری سیماران و درب بازکن صوتی سیماران از برقیجات

جهت خرید انواع محصولات آیفون یک واحدی، دو واحدی، سه واحدی و .... سیماران به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.

گارانتی آیفون سیماران

همه محصولات درب بازکن های سیماران دارای 30 ماه گارانتی هستند.