فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

رنگ بدنه

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

تعداد ریموت

خرید و قیمت جک ریلی درب پارکینگ

موتور درب ریلی

موتور درب ریلی مناسب برای مکان هایی است که امکان باز شدن درب به صورت بازویی وجود ندارد و فقط می توان درب پارکینگ را به صورت کشویی باز کرد. از این جک ها برای درب های نسبتا سنگین استفاده می شود، چون تحمل وزن بالایی دارند. درب بازکن های ریلی پارکینگ که در بازار موجود هستند، هرکدام میزان مشخصی از وزن را می توانند حمل کنند، پس اطلاع از وزن درب به انتخاب درب اتوماتیک ریلی کشویی مناسب تر کمک می کند، آنچه در این محصولات حائز اهمیت است، میزان روان بودن آن ها است. باید به این نکته نیز اشاره کرد که جک های درب ریلی به علت استفاده بالایی که از برق دارند، نصب یک محافظ برق قوی برای آن ها ضروری است.

انواع جک پارکینگی ریلی (بر اساس برند)

موتور درب پارکینگ زیادی با برند های ایرانی و خارجی در بازار وجود دارند، مانند جک های ریلی سیماران، پروتکو، یوتاب و سوزوکی که هرکدام فروش بسیار زیادی دارند و از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

  • جک ریلی سیماران
  • جک ریلی پروتکو ( جک ریلی ایتالیایی)
  • جک درب ریلی یوتاب

موتور درب ریلی سیماران

به جرئت می توان گفت که جک های ریلی درب پارکینگ سیماران، بهترین جک درب ریلی حال حاضر بازار با برند ایرانی می باشد که در 4 وزن 800، 1200، 1500 و 200 کیلوگرم تولید می شوند و از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار هستند

جک درب ریلی پارکینگ ایتالیایی پروتکو

این جک های ریلی ایتالیایی پروتکو، بهترین جک بازار با برند خارجی می باشد. این موتور ریلی کیفیت بسیار بالایی دارند و به همان نسبت، قیمت بسیار زیادی هم دارند. این درب ریلی پارکینگ برقی بیشتر مناسب مکان های پرتردد می باشد.

موتور ریلی پارکینگی یوتاب

جک ریلی یوتاب یکی دیگر از بهترین جک های پارکینگی با برند ایرانی می باشد که محصول شرکت الکتروپیک است. از قیمت و کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند.

قیمت موتور درب ریلی پارکینگ

بسته به نوع و شرکت سازنده جک، مدل آن، فناوری ساختش، قیمت جک پارکینگی کشویی با یکدیگر متفاوت است.

خرید و فروش جک ریلی درب از برقیجات

با مراجعه به فروشگاه barghijat می توانید انواع محصولات جک پارکینگی ریلی را از سایت ما تهیه کنید.