فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت کرکره برقی

درب کرکره ای

یکی از چندین انواع درب های اتوماتیک کرکره های برقی هستند که با اشکال و کیفیت های مختلف در بازار موجودند، کرکره های اتوماتیک پارکینگ برای موارد متفاوتی از جمله مغازه ها، درب ورودی پاساژ ها و پارکینگ مورد استفاده واقع می گردند، دو مورد اصل کاری که هنگام تهیه کرکره برقی باید به آن توجه شود موتور و جنس تیغه ها است.

انواع کرکره برقی پارکینگ

درب های کرکره ای پارکینگ از دو نظر، کیفیت موتور ها و تیغه های ریلی متفاوت هستند. موتور های کرکره برقی در 3 نوع ساید، سنترال، توبلار تولید و تیغه های کرکره برقی در 4 نوع فوم دار، تک جداره و دو جداره، قوس دار و نانو کامپوزیت است که هر کدام بسته به نوع استفاده، کارکرد مختلفی در فروشگاه ها و پارکینگ ها دارند.

کرکره برقی مغازه یا فروشگاهی

باید از کرکره هایی استفاده شود که امنیت بسیار بالایی داشته باشند که بتوان با خیال آسوده از آن ها استفاده کرد.

درب کرکره ای پارکینگ

از درب های کرکره برقی در پارکینگ ها باید با توجه به میزان ترددی که در برج ها و منازل مسکونی است، محصول مورد نظر را به درستی انتخاب کنیم.

موتور کرکره برقی

  • موتور ساید کرکره برقی پارکینگ
  • موتور کرکره سانترال
  • موتور توبلار کرکره برقی

موتور ساید کرکره برقی پارکینگ

موتور های ساید در کنار کرکره نصب می گردند و از قدرت بالایی برای حمل درب های بزرگ یا نسبتا سنگین مانند کرکره سوله ها، ورودی کارگاه ها و مراکز صنعتی برخوردارند و برای محیط های پر تردد توصیه می شوند، این موتور های درب برقی هنگام باز و بسته کرد درب صدای کمتری ایجاد می کنند و نصب راحتی دارند.

موتور کرکره سانترال

موتور های سنترال همانطور که از نامش مشخص است در مرکز کرکره نصب می شوند و از برق 220 ولت تغذیه می کنند، موتور های سنترال برای مکان های کم تردد مناسب هستند و روزانه تا حداکثر 30 بار می توانند کرکره را باز و بسته کنند به همین منظور از این موتور درب کرکره ای، برای موارد مسکونی یا ساختمان هایی که تردد بالایی دارند پیشنهاد نمی شوند.

موتور توبلار کرکره برقی

موتور های توبلار درون لول بالای کرکره قرار می گیرند و و بر اساس وزن و عرض تیغه کرکره انتخاب می شوند، موتور های توبلار دو نوع سبک و سنگین دارند، که نوع سبک آن قدرتش از بازه 30 تا 140 کیلوگرم می باشد و نوع سنگین، قدرتی حدود 140 تا 300 کیلوگرم دارد که نسبت به توبلار سبک، کرکره با وزن و ابعاد بزرگتر می تواند تحمل کند، موتور های توبلار دارای یک آچار خلاص کن هستند که در مواقع قطعی برق به واسطه آن می توان کرکره اتوماتیک را باز یا بسته کرد.

قیمت درب کرکره برقی

کرکره های اتوماتیک پارکینگ با موتور های متفاوت و جنس های بدنه مختلف قابل نصب هستند، اینکه چه نوع موتور و چه جنس بدنه ای برای کرکره در نظر گرفته شود، بر قیمت آن اثر گذار است، اما برای محاسبه قیمت یک کرکره برقی، علاوه بر محاسبه مساحت ورودی که کرکره قرار است بر آن نصب شود باید به متراژ مساحت، 40 سانتی متر بیشتر اضافه شود، چون برای قرارگیری شفت و فضایی به منظور جمع شدن در کرکره ای حدود 40 سانتی متر احتیاج است.

خرید و فروش اینترنتی کرکره برقی پارکینگ از فروشگاه برقیجات

جهت خرید انواع محصولات کرکره های اتوماتیک به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.