فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

رنگ بدنه

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

تعداد ریموت

خرید و قیمت جک پارکینگ (جک بازویی درب پارکینگ)

جک درب پارکینگ

درب های اتوماتیک متفاوتی در بازار موجود هستند که جک های برقی درب پارکینگ نوعی از آن ها به حساب می آیند، جک های پارکینگی تنها با فشردن یک دکمه باز و بسته کردن درب را راحت کرده اند و برای افراد کم توان یا سالمند بسیار کمک رسان عمل می کنند. جک های بازویی درب پارکینگ به قدری محبوب شده اند که امروزه یک عضو جدا نشدنی از ساختمان ها می باشند، در حال حاضر برند های سیماران، سوزوکی، میلان و... تولید و به بازار عرضه می گردند.

انواع جک برقی درب پارکینگ

هر نوع جک درب باز کن پارکینگ می تواند حداکثر تا یک اندازه ای معین وزن درب را تحمل نماید و همچنین هر جک بازویی درب تا حداکثر یک متراژ مشخص از عرض درب را می تواند تحمل کند. لذا انتخاب جک متناسب با وزن درب از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید این محصولات می باشد. در ادامه با انواع جک های پارکینگی آشنا می شویم.

جک پارکینگ ایتالیایی

این جک های ریموتی پارکینگ که به جک های پارکینگ پروتکو معروف هستند از بهترین محصولات درب اتوماتیک به حساب می آیند.

جک پارکینگ ایرانی

جک درب ایرانی زیادی در بازار وجود دارند مانند سیماران، تکنما، یوتاب و سوزوکی که هرکدام کیفیت بسیار خوبی دارند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

جک درب پارکینگ تک لنگه

جک های تک لنگه مناسب درب های تک لنگه می باشد که قابلیت استفاده از دو لنگه جک برقی بر روی آن ها ممکن نیست.

جک باز کننده درب دو لنگه

جک درب پارکینگ دو لنگه مناسب درب هایی می باشد که دو لنگه هستند، به طور کل فرقی بین دو لنگه و تک لنگه نیست، اینکه تک لنگه استفاده شود یا دو لنگه، بستگی به نوع درب دارد.

قیمت جک درب پارکینگ و جک بازویی درب پارکینگ

جک های پارکینگی بازویی بنا بر فناوری ساختشان و نوعشان قیمت های متفاوتی دارند اما به طور عمده جک برقی درب پارکینگ با توجه به برند ایرانی و خارجی بودن، قیمت متفاوتی دارند.

مرکز فروش انواع جک برقی درب پارکینگ از برقیجات

جهت خرید انواع جکهای درب پارکینگ با بهترین تخفیف به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.