فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت آرام بند درب (جک آرام بند درب)

آرام بند

آرام بند ( به انگلیسی: door closer) از وسیله های پرکاربرد در هر آپارتمانی می باشد. تصور کنید درب ساختمان همیشه هنگام بسته شدن کوبیده شود و یا فراموش کنید درب حیاط خانه را ببندید که باعث می شود، امنیت ساختمان به خطر بیفتد. استفاده از جک های آرام بند درب ورودی می تواند، راه حل بسیار موثری باشد که در ادامه فروشگاه برقیجات انواع آرام بند درب حیاط را به شما معرفی خواهد کرد.

انواع جک درب ورودی

  • آرام بند بازویی
  • آرام بند مخفی
  • آرام بند الکترومغناطیسی
  • آرام بند برقی
  • آرام بند یک سرعته
  • آرام بند دو سرعته
  • آرام بند سه سرعته

جک آرام بند بازویی

متداول ترین نوع ارام بند هستند که بر روی اکثر درب ها می توانند نصب شوند و با سرعت های متفاوت به فروش می رسند.

ارام بند درب مخفی

آرام بند های پنهان درون چهارچوب و لوله در قرار می گیرند، قابل دید نیستند و شکیل ترند؛ همچنین به علت پنهان بودن در مقایسه با سایر فنر آرام بند درب نسبت به آسیب دیدن در امنیت بیشتری هستند.

آرام بند الکترومغناطیسی

می توانند به سیستم هشدار آتش سوزی ساختمان متصل کردند و هنگامی که هشدار حریق فعال است درب ها را بگشاید، این نوع درب مناسب جک آرامبند درب آهنی سنگین و آرام بند درب چوبی و کلا برای هر وزن و ابعادی مناسب است.

آرام بند الکترومغناطیسی

می توانند به سیستم هشدار آتش سوزی ساختمان متصل کردند و هنگامی که هشدار حریق فعال است درب ها را بگشاید، این نوع درب مناسب جک آرامبند درب آهنی سنگین و آرام بند درب چوبی و کلا برای هر وزن و ابعادی مناسب است.

آرام بند یک سرعته

صرفا با یک حرکت درب را می بنند، اما دیگر این جک درب ورودی در بازار آنچنان مرسوم نیست، چون آرام بندهای جدید تر دو و سه سرعت بر روی کار آمده اند.

آرام بند دو سرعته

بر روی اکثر درب های ضد سرعت، چوبی و حتی قدیمی قابل نصب می باشد، سیستم کار آن بدین صورت است که پس از رها شدن، دو بار توقف می کند، یکی به حالت برگشتی و دیگر در چند سانتی متری درب است، همچنین از ایجاد صدا برای بسته شدن درب جلوگیری می کند.

آرام بند سه سرعته

آرام بند سه سرعت از قدرت بیشتری برخوردار می باشد و همچنین نصب نسبتا زمان بری دارد و برای قفل ها برقی که هنگام بسته شدن نیاز به فشار بیشتری دارند، مناسب است.

قیمت آرام بند درب ورودی ساختمان

ارام بند درب طبق شرکت و کشور سازنده و همچنین نوع خود، کیفیت و مرغوبیت، قیمت های متفاوتی دارند.

فروش و خرید اینترنتی آرام بند جک درب ورودی

جهت خرید انواع ارام بند درب حیاط، درب آهنی و درب چوبی به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.