فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت راهبند اتوماتیک پارکینگ

راه بند

راه بند (به انگلیسی: barrier) یکی از جمله مواردی هستند که شاید به چشم نیایند اما در زمینه امنیت و حفظ آن نقش موثری ایفا می کنند، در واقع در بسیاری از اماکن، راهبند ها و موارد نظارتی مکمل یکدیگر هستند، راهبند های اتوماتیک تردد را کنترل می کنند و در صورت رخ دادن حمله یا مشکل امنیتی، سرعت عمل ضارب را کاهش می دهند. راه بند های پارکینگی می توانند در هر مکانی اعم از ورودی پارکینگ ها، ساختمان ها، بیمارستان ها و ورودی شهر ها مورد استفاده واقع شوند.

انواع راهبند برقی

  • راهبند بازویی
  • راهبند تلسکوپی
  • راهبند ستونی
  • راهبند زنجیری
  • راه بند آکاردئونی
  • راه بند دستی

راهبند بازویی

مدل راه بند بازویی بدین صورت است که ابتدا پایه عمودی آن بر روی زمین نصب می شود و سپس یک اهرم به صورت افقی روی پایه قرار می گیرد که در صورت باز شدن، اهرم به سمت بالا حرکت می کند و با پایه هم راستا می گردد، راهبند بازویی پرفروش ترین نوع راهبند می باشد، اما روش نصب آن باید اصولی باشد چون در غیر این صورت به علت اینکه اهرم آن بلند است در صورت وزش باد شدید احتمال آسیب وجود دارد.

راهبند تلسکوپی

راهبند های تلسکوپی به گونه ای هستند که می توان سایز بوم آن ها را تغییر داد از همین جهت برای ورودی و اماکن کوچک کارآمد هستند.

راهبند ستونی

راهبند های ستونی درون زمین قرار می گیرند و برای باز کردن راه به درون زمین می روند و موقع بسته شدن دوباره روی سطح زمین قرار گرفته می شود، نسبت به سایر راهبند ها از امنیت بیشتری برخوردارند و معمولا برای مواردی خاص جنس بدنه آنها به گونه ای ساخته شده که در اثر تصادف یا برخورد ها مهیب دچار آسیب نشود، بیشتر مناسب مراکز نظامی، سیاسی، اداری و دولتی می باشند.

راهبند زنجیری

راه بند های زنجیری برقی در دو طرف خود دو پایه دارند که در میان این دو پایه یک زنجیر قرار گرفته است، با کمک برق، این زنجیر برای باز و بسته کردن راه بالا و پایین می رود.

راه بند آکاردئونی

این راهبند های نگهبانی دو نوع هستند، برخی از آنها به وسیله برق کار می کنند گروهی دیگر با کمک دست، راهبند های آکاردئونی می توانند سبک، نیمه سنگین و سنگین باشند که باید بسته به محل استفاده انتخاب شوند.

راه بند دستی

این راهبند پارکینگی از ساده ترین راهبند های بازار می باشد که به راحتی قابل استفاده هستند.

قیمت راهبند پارکینگ

راهبند ها بر اساس نوع، کیفیت مواد به کار رفته، فناوری موتور با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شوند.

خرید اینترنتی راهبند پارکینگ تهران از برقیجات

جهت خرید انواع راهبند های پارکینگی با برند های مختلف مانند سیماران، بتا و زومر به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.