فیلتر
پاک کردن فیلترها
برند

بر حسب وزن درب

بر حسب طول درب

کشور تولید کننده

بر حسب تعداد تردد

بر حسب قیمت

رنگ بدنه

خرید و قیمت لوازم جانبی درب اتوماتیک پارکینگ

لوازم جانبی درب پارکینگ

لوازم جانبی درب های پارکینگ شامل ریموت، ریل، برد ( مدار فرمان)، آنتن برد بلند و تگ چسبی است که هر کدام برای نصب درب های اتوماتیک لازم است.

انواع لوازم جانبی درب برقی پارکینگ

  • ریموت درب پارکینگ
  • ریل و قرقره درب اتوماتیک
  • برد(مدار فرمان) درب پارکینگی
  • آنتن برد بلند جک پارکینگی
  • تگ چسبی درب اتوماتیک

ریموت جک پارکینگی

ریموت ها به واسطه فرکانس عمل می کنند و دستور باز یا بسته شدن درب را ارسال می نمایند، برای جک های بازویی و ریلی، کرکره های برقی و راهبند ها مورد استفاده واقع می گردند.

ریل پارکینگ

جک های ریلی برای حرکت نیاز به ریلی دارند تا بر روی آن حرکت کنند، به طور پیش فرض همه جک های ریلی در پکیج خود دارای 4 متر ریل پارکینگی می باشند، اگر فضایی که ریل بر روی آن می خواهد نصب شود بیشتر از 4 متر باشد، باید ریل بیشتر تهیه کرد.

برد جک پارکینگی اتوماتیک

برد مسئولیت فرمان دهی به درب را دارد، نصاب به واسطه برد، تعیین می کند که سرعت باز و بسته شدن درب چه مقدار باشد یا ابتدا کدام لنگه باز و بسته شود.

آنتن برد بلند جک پارکینگی

آنتن برد بلند با تگ چسبی در ارتباط است، راهبند ها به واسطه ریموت باز و بسته می شوند، اما در برخی از اماکن به علت تردد بالا نگهبان 24 ساعته نمی تواند ریموت به دست باشد، پس برای حل این مشکل تگ هایی تولید شده اند که به شیشه جلو ماشین چسبانده می شوند وقتی ماشین به راهبند می رسد، آنتن برد بلند تگ را می خواند و بالا می رود سپس با تشخیص حسگر مبنی بر رد شدن ماشین بسته می شود.

تگ چسبی درب پارکینگ

به شیشه جلو ماشین چسبیده می شود و توسط آنتن برد بلند خوانده می شود.

فروش و قیمت لوازم درب اتوماتیک

این اکسسوری های جک های درب پارکینگ در قیمت و انواع مختلف توسط شرکت های ایرانی و خارجی تولید می گردند، پس نمی توان برای آنها قیمتی معین ابراز کرد.

فروش و خرید اینترنتی قطعات درب اتوماتیک پارکینگ

جهت خرید انواع accessories جک های اتوماتیک به فروشگاه برقیجات مراجعه کنید.